IBM oficiálně u eD system Czech

Společnost eD system Czech dnes oznámila podpis smlouvy s IBM na volume distribuci jejích produktů. Odkdy je můžete u distributora nakoupit?Společnost eD system Czech se stala volume distributorem produktů společnosti IBM

Distributor roku 2010, eD system Czech, uzavřel se společností IBM dohodu o autorizované distribuci jejích serverů System x a datových úložišť (HVEC). Obchodní partneři budou moci produkty nakoupit již začátkem května.

Produkty IBM rozšíří naši nabídku pro český distribuční trh o IT řešení s vysokou přidanou hodnotou a kvalitou, která má u našich obchodních partnerů dobrou pověst a potenciál,“ přiblížil význam spolupráce v tiskovém oznámení Martin Svoboda, ředitel oddělení nákupu společnosti eD system Czech. Jaké další značky se letos objevily v portfoliu distributora, se dočtete také v reportáži z eD expo 2011 a ve videu s rozhovorem s Martinem Svobodou.

Servery IBM System x a datová úložiště HVEC byly navrženy tak, aby pomohly malým a středním firmám vyrovnat se s rostoucím objemem dat a tlakem na snížení nákladů na vlastnictví. Jde o faktory, které se dostávají do popředí zájmu českého trhu, na který se nyní dostanou také díky spolupráci s eD system Czech,“ uvedla ve zprávě Růžena Barešová, manažerka skupiny pro obchodní partnery společnosti IBM Česká republika. O připravovaném rozšíření distribučních společností jsme vás již informovali v reportáži z Univerzity pro obchodní partnery IBM.

Produktovým manažerem značky je Tomáš Zimány, kontakt na něj naleznete ve vyhledávači distributorů (nejprve se přihlaste). Další informace naleznete přímo na webech společností eD system Czech a IBM.

Zdroj: eD system Czech, ChannelWorldKomentáře