Huawei si vybral Datasys za servisního partnera pro český a slovenský trh (aktualizováno)

Společnost Datasys bude poskytovat záruční a pozáruční podporu pro servery a úložiště značky Huawei českým a slovenským partnerům a zákazníkům. Jaké služby bude dodávat?

Huawei si vybral Datasys za servisního partnera pro český a slovenský trh (aktualizováno)Huawei si vybral DATASYS za servisního partnera pro český a slovenský trhSpolečnost Datasys se na českém a slovenském trhu stala novým servisním partnerem firmy Huawei, čínského výrobce síťového hardwaru a telekomunikačních zařízení.

Datasys bude zajišťovat na území České republiky a Slovenska záruční i pozáruční servis datových úložišť a serverů značky Huawei.

Výrobce zvolil Datasys na základě výběrového řízení. Obě společnosti podepsaly koncem června 2012 smlouvu, v níž se firma Datasys zavázala zabezpečit pro české a slovenské zákazníky společnosti Huawei službu nonstop horké linky a on-site servisu s reakční dobou již do čtyř hodin.

Na dotaz ChannelWorldu, zda Huawei využívalo dříve jiných servisních partnerů a zda hledá další odpověděl Tomáš Brouček, country manažer divize podnikových a státních zákazníků v české pobočce společnosti Huawei: Společnost Huawei do této chvíle neměla servisního partnera pro servery a úložná zařízení v České republice ani na Slovensku a dalšího ani hledat neplánuje. Aktivity Huawei v této oblasti jsou v našem regionu čerstvé a protože v současné době představují značnou prioritu, servisního partnera jsme našli a zároveň hledáme i partnery, kteří by tento typ produktů prodávali a instalovali.

Servis nakoupíte u svých distributorů

Jednotlivé servisní balíčky jsou nabízeny pod značkou Huawei a partneři si je mohou podobně jako produkty objednávat prostřednictvím autorizovaných distributorů.

Jsme rádi, že si společnost Huawei vybrala pro zajištění technické podpory pro své servery a storage právě nás. Věřím, že díky našim dlouholetým zkušenostem s technickou podporou, budeme pro Huawei velkým přínosem,“ uvedl ve zprávě pro média Jindřich Flusser, manažer ze společnosti Datasys.

S ohledem na zvyšující se prodeje našich zařízení a růstový plán u podnikových zákazníků je dohoda o poskytování kvalitní a spolehlivé záruční a pozáruční podpory pro naše datová úložiště, virtuální knihovny a servery velmi významným strategickým krokem,“ uvedl v tiskové zprávě Tomáš Brouček.

Zdroj: Datasys, ChannelWorld
Úvodní foto: © Sergej Khackimullin - Fotolia.com

Komentáře