HP rozšiřuje partnerský program o specializaci na služby

Společnost HP rozšířila řešení Always On Support o nový model spolupráce s partnery, který má rozšířit možnosti prodeje a přinést větší nabídku služeb. Partneři budou také nově označeni.

HP rozšiřuje partnerský program o specializaci na službyHP rozšiřuje partnerský program o specializaci na služby Foto:© treenabeena - Fotolia.comSpolečnost HP rozšířila svůj partnerský program HP Preferred Partner o nový typ specializace ServiceONE. Partneři tak v rámci specializace mohou podle prohlášení společnosti využít nové služby, vylepšený systém výhod a odměn či získat podporu při plánování životního cyklu konkrétního řešení.

Program partnerům umožní nabízet služby jako cloud computing, návrh, podporu a údržbu datového centra. Partneři budou moci přímo nabízet značkové HP služby, co-brandované služby nebo mohou využít přímo podpory ze strany HP v rámci Always On Support.

Partneři požadují inovativní služby pro vylepšení kritických oblastí, které splní očekávání všech zákazníků, ať už jde o návrh datových center nebo každodenní podporu,“ uvedla v tiskovém oznámení Diana Coso, ředitelka channel služeb v HP EMEA Technology Services. ServiceONE partnerů, umožňuje poskytnutí služeb při využití prodejních, technických a marketingových zdrojů HP, dodala.

Hlavní výhody ServiceOne podle HP:

 • Umožní pružně reagovat na měnící se požadavky zákazníků a nabídnout portfolio technologických služeb včetně smluvních služeb a služeb HP Care Pack pro hardware.
 • Pomůže zvýšit marže a snížit riziko prostřednictvím automatizované (vzdálené) podpory.
 • HP slibuje těsnou spolupráci při společných nabídkách vč. uzavírání obchodů, marketingových služeb a řešení technických problémů.

  Partneři pod novým značením

  HP program nabízených služeb sjednotilo, aby zjednodušilo uzavírání jednotlivých smluv a dokázalo vyhodnocovat úspěšnost partnerů. Nově jsou k dispozici dvě kategorie ServiceONE Specialist a ServiceONE Expert, která představuje nejvyšší model. Partneři HP mohou využít exkluzivní slevy, zvýhodněné nákupy a nástroje pro správu.

  Program HP ServiceONE bude celosvětově dostupný v listopadu, kdy bude uveden současně s HP PartnerONE programem . Více informací je k dispozici na webových stránkách pro region EMEA (Evropa, Blízký východ, Afrika).

  Zdroj: HP, ChannelWorld
  Foto:© treenabeena - Fotolia.com  Komentáře