HP rozšířilo portfolio bezpečnostní řešení

Společnost HP oznámila rozšíření svého portfolia bezpečnostních řešení, která organizacím umožňují spravovat zabezpečení velkých dat, cloudu i mobilních zařízení. Zaměří se primárně na veřejný sektor.

HP rozšířilo portfolio bezpečnostní řešeníHP rozšířilo portfolio bezpečnostní řešeníHP rozšiřuje své bezpečnostní portfolio s cílem pomoci zákazníkům chránit jejich aktiva řešeními, která posuzují a stanovují prioritu jednotlivých rizik tak, aby rychleji identifikovala hrozby a dokázala na ně rychleji reagovat.

Nabídka HP Security pro veřejný sektor  byla vylepšena o nové možnosti zabezpečení informací a zjednodušuje správu identit, osobních údajů a přístupů.

Řešení Comprehensive Applications Threat Analysis (CATA) on Demand má pak průběžně detekovat hrozby během celého vývojového cyklu aplikací, a tím snížit náklady na jejich zabezpečení.

Oblast konzultačních a bezpečnostních služeb pro veřejnou správu doplňuje HP Security Operations Center (SOC).

Zajištění datových center, sítí a aplikací

V oblasti produktů a celé organizace HP představilo HP Data Center Protection Services, které analyzují bezpečnostní politiky a navrhují řešení pro optimalizaci infrastruktury či správy datového centra.

Identifikaci bezpečnostních rizik ve firemní infrastruktuře zajišťuje nová verze nástroje HP ArcSight Enterprise Security Manager 6.0c.

Ochranu síťových zařízení, virtuálních počítačů, operačních systémů a kritických firemních aplikací zajišťuje softwarové řešení HP TippingPoint NX Platform Next Generation Intrusion Prevention Systems, kterému se dostalo vyšší kapacity pro hloubkovou kontrolu jednotlivých datových paketů.

IT profesionálové mohou využít také bezplatnou mobilní aplikaci HP Information Security Pulse pro webOS, Apple iOS, Android a webové prohlížeče. Využívá data z DVLabs ke sledování současných a odhadování budoucích hrozeb.

I tiskárny je třeba chránit

Pro zabezpečení tiskové oblasti HP uvádí HP Access Control (HP AC) Printing Solutions pro zdravotnický průmysl zahrnující autentizaci, zabezpečený tisk, správu a sledování tiskových úloh.

Tiskovou infrastrukturu z pohledu bezpečnosti a dodržování společných pravidel uvnitř organizace analyzuje služba HP Imaging and Printing Security Assessment a bezpečnostní pravidla pro optimalizaci zabezpečení a snížení rizik spravuje Enhanced HP Imaging and Printing Security Center.

Zdroj: HP
Úvodní foto: © Kobes - Fotolia.com

Komentáře