HP radí pří návrhu datových center službou Trusted Advisor

Společnost HP představila novou poradenskou službu, kterou mohou partneři a zákazníci využít pro optimalizaci a snižováním rizik spojených s řízením, návrhem a budováním datových center.HP radí pří návrhu datových center službou Trusted Advisor. Foto: © pressmaster - Fotolia.comSlužba HP Trusted Advisor nabízí partnerům a zákazníkům možnost konzultací s odborníky z HP, kteří s nimi spolupracující při zvažování aspektů obchodních operací, IT infrastruktury a vybavení, stejně jako u nasazování konkrétních technologií.

Poradenství zahrnuje analýzu a doporučení pro schvalování firemních procesů, plánování, návrh a budování, provoz a migrační proces.

Zákazníci tak mohou snáze a rychleji zprovoznit komplexní datová centra a přejít na IT strategii, která přesně splňuje jejich obchodní cíle a záměry, uvedlo HP v tiskovém oznámení.

HP Trusted Advisor z portfolia HP Critical Facilities funguje podle HP jako „průvodce“ ve všech fázích vývoje datového centra. Tato služba tvoří dílčí prvek strategie Converged Infrastructure a drží se programového přístupu k životnímu cyklu datového centra.

Služba HP Trusted Advisor je celosvětově dostupná prostřednictvím HP Technology Consulting Services. Cena pro resellery a dodavatele se odvíjí od úrovně partnerství s HP, resp. podle obratu a velikosti zakázky.

Zdroj: HP, ChannelWorld
Foto: © pressmaster - Fotolia.comKomentáře