HP připravilo program pay-per-use pro operátory

Společnost HP představila program HP FlexNetwork Utility Advantage, který umožňuje poskytovatelům komunikačních služeb nabídnout jejich zákazníkům síťová řešení s flexibilním modelem financování pay-per-use – platby za použití.

HP připravilo program pay-per-use pro operátoryHP připravilo program pay-per-use pro operátory Program FlexNetwork Utility Advantage umožňuje operátorům ve spolupráci s HP oslovit firemní zákazníky nabídkou modernizace jejich současných síťových technologií bez počátečních kapitálových investic.

Zákazníci pak mohou uzavřít s operátory smlouvu o dodávce síťových technologií jako služby, dosáhnout modernizace sítě a platit pouze za reálné využívání zvolených síťových technologií (pay-per-use).

Díky programu FlexNetwork Utility Advantage společnosti HP můžeme vyplnit mezeru v naší nabídce sítě jako služby a nabídnout zákazníkům spolehlivou síťovou infrastrukturu, zajišťující posun od pouhého provozu k rozvoji a inovacím,“ uvedl v oznámení Oliver Spring, vedoucí oddělení správy a rozvoje produktů ve společnosti Swisscom.

Program využívá řešení založená na otevřené standardizované síťové architektuře HP FlexNetwork, která podporuje softwarově definované sítě (SDN).

Firemní zákazníci mohou díky tomu vytěžit maximum z výhod cloudu, mobilního přístupu a BYOD bez vysokých počátečních nákladů, a současně uvolnit IT zdroje na rozvoj inovací namísto náročné reaktivní správy IT infrastruktury,“ uvádí HP v oznámení.

Doplňující informace o programu HP FlexNetwork Utility Advantage naleznete zde. Operátoři, kteří by se chtěli do programu zapojit, tak mohou učinit zde.

Zdroj: HP
Úvodní foto: © alehdats - Fotolia.com

Komentáře