Hoshi nabídne portfolio distributora Ingram Micro

Specializovaný distributor Hoshi obdržel se souhlasem německé pobočky Ingram Micro přístup k celkovému portfoliu zboží. Významně tak rozšíří svou dosavadní nabídku produktů.

Hoshi nabídne portfolio distributora Ingram MicroHoshi nabídne portfolio distributora Ingram MicroSpolečnost Hoshi, která doposud operovala především jako specializovaný distributor tiskové a zobrazovací techniky a spotřebního materiálu, rozšíří svou nabídku díky na pojení na centrální sklad Ingram Micro v německém Strabingu.

V současné době zavádíme do našeho sortimentu produkty jednoho z největších evropských distributorů IT. Ingram Micro nabízí širokou paletu zboží sestávající ze 65 000 produktů více než 350 renomovaných dodavatelů IT, komunikačních technologií  a spotřební elektroniky,“ uvedl ve vyjádření Karel Hanzálek předseda představenstva společnosti Hoshi.

Vztah čistě obchodní

Ingram Micro má zastoupení ve 150 zemích světa. Na český trh distributor vstoupil pouze formou exportní divize své německé pobočky (dceřiné společnosti) v srpnu roku 2008.  Hoshi má vůči Ingram Micro Distribution v České republice standardní status resellera bez exkluzivity na nabízené zboží.  Nejedná se tak o lokální pobočku společnosti.

V současné době Hoshi zavedlo část položek sortimentu Ingram Micro, který bude ve svém B2B e-shopu postupně rozšiřovat. Dostupné produkty z oblasti IT komponent a další PC techniky naleznete na webu Hoshi.

Zdroj: ChannelWorld, Hoshi
Komentáře