Hoshi autorizovaným distributorem Audio Exklusiv v ČR

Specializovaný distributor Hoshi uzavřel první kontrakt v České republice se značkou Audio Exklusiv. Kdy můžete čekat produkty na skladě?

Hoshi autorizovaným distributorem Audio Exklusiv v ČRHoshi autorizovaným distributorem Audio ExklusivNěmecký výrobce Audio Exklusiv je zaměřen na high-tech zesilovače, reproduktory a audio příslušenství. Společnost Hoshi s touto značkou uzavřela distribuční kontrakt pro Českou republiku od září 2011.

Vzhledem k vytíženosti výrobce kvůli výstavě v Mnichově však Hoshi aktuálně nabídne pouze doplňky, uvedl Karel Hanzálek, předseda představenstva společnosti.

Nově autorizovaný distributor však již objednal vzorky celé řady produktů z nabídky Audio Exklusiv, a brzy tak budou k dispozici alespoň k testování nebo vyzkoušení přímo ve firmě.

Následně Karel Hanzálek předpokládá, že by produkty mohly být dostupné na objednávku přibližně do jednoho měsíce.

Zaměřeno na high-end

Výrobce ve své prezentaci uvádí řadu zesilovačů, minimalistický gramofon Reference, elektrostatické reproduktory a příslušenství pro minimalizaci rezonance (podložku, nohy a „špunty“).

Společnost Audio Exklusiv byla založena v roce 1979 s cílem zajistit perfektní reprodukci hudby, nejnovější technologie a nekonvenční audio řešení. Od roku 2009 získala značka nového investora, který se dále věnuje jejímu rozvoji.

Podle informací na webu společnost chystá představení dalších gramofonů, CD přehrávačů, D/A převodníků, dynamických reproduktorů a dalšího příslušenství. Více se o produktech dozvíte na webu Audio Exklusiv, nebo můžete přímo kontaktovat společnost Hoshi.

Zdroj: ChannelWorldKomentáře