Hlasování v ChannelWorld Awards 2011 končí již za 2 týdny

Anketa ChannelWorld Awards 2011, ve které volíte distributory a výrobce roku v řadě kategorií, bude uzavřena již za 14 dní. Nezapomeňte dát svůj hlas.

Hlasování v ChannelWorld Awards 2011 končí již za 2 týdnyHlasování v ChannelWorld Awards 2011 končí již za 2 týdnyAť jste prodejce, distributor či výrobce ICT nebo spotřební elektroniky nezapomeňte hlasovat pro své obchodní partnery a ocenit vzájemnou spolupráci v anketě ChannelWorld Awards. Hlasování bude uzavřeno 31. 1. 2012 o půlnoci.

Všichni hlasující reselleři, VAR a dodavatelé řešení a služeb, jejichž hlasování bude uznáno jako platné (vyplnili kompletní údaje a jsou osobně nebo prostřednictvím zaměstnavatele v obchodním vztahu s distributory), budou navíc zařazeni do slosování o ceny v hodnotě přes 145 tisíc korun. Každý z hlasujících si zároveň může zdarma objednat balíček celoročního předplatného titulů ChannelWorld a Computerworld s bonusy (CIO Business Word a Security World).

Losování výherců cen proběhne při příležitosti slavnostního vyhlášení výsledků ChannelWorld Awards v únoru 2012. Seznam vylosovaných bude zveřejněn v tištěném speciálu ChannelWorldu a jednotliví výherci budou kontaktováni e-mailem nebo telefonicky.

Zdroj: ChannelWorldKomentáře