Hlasování pro výrobce a distributory roku v ChannelWorld Awards 2012 startuje

Kdo je podle vás distributorem roku 2012? Které dodavatele zvolíte výrobci roku 2012? Dne 10. 9. 2012 odstartovala anketa ChannelWorld Awards pro distribuční a prodejní kanály ICT a CE.

Hlasování pro výrobce a distributory roku v ChannelWorld Awards 2012 startujeChannelWorld Awards 2012Anketa ChannelWorld Awards je pokračovatelem historicky nejstarší nezávislé ankety IT Distributor roku, ve které obchodní partneři v České republice a na Slovensku od roku 2006 hodnotí spolupráci s distributory a výrobci ICT a spotřební elektroniky.

Prostřednictvím webu www.channelworld.cz/awards-2012 resp. www.distributorroku.cz mohou od 10. 9. 2012 do 31. 1. 2013 čeští a slovenští prodejci a dodavatelé ICT produktů a řešení, čeští zástupci distributorů i výrobců volit vítěze v těchto kategoriích:

Broadline distributor roku, Distributor s přidanou hodnotou roku, Specializovaný distributor roku a Výrobce roku v devíti podkategoriích.

Anketu ChannelWorld Awards 2012, která se v lokální verzi pořádá také v Austrálii, Belgii, Indii, Kanadě, Německu nebo Nizozemí, vyhlašují mezinárodní vydavatelství IDG a redakce projektu ChannelWorld pod záštitou výzkumné agentury IDC.

Více o historii ankety zjistíte na rozcestníku ChannelWorld Awards, který obsahuje informace o předešlých ročnících a jejich vítězích.

Pokud ChannelWorld Awards znáte z předchozích ročníků, můžete hlasovat přímo kliknutím na tlačítko níže:


Hlasujte

 


 

Kategorie distributorů roku 2012
Zdroj: ChannelWorld

Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře