Grafické karty Sparkle v autorizované distribuci ABC Data

ABC Data se stala autorizovaným distributorem grafických karet Sparkle. Nabídku nově rozšířila také o herní produkty a příslušenství Manta.

Grafické karty Sparkle v autorizované distribuci ABC Data



Grafické karty Sparkle v autorizované distribuci ABC DataGrafické karty Sparkle jsou postaveny výhradně na čipech Nvidia. Portfolio je rozděleno na produkty pro kreativitu a náročné designérské aplikace (7 karet), hry (6 karet) a pro běžnou práci (5 karet).

Podle produktového manažera značky Davida Horníčka je ABC Data aktuálně jediným autorizovaným distributorem značky pro Českou republiku i Slovensko.

Společnost Sparkle byla založena v roce 1982, grafické karty však vyrábí od roku 1987. V roce 2006 se výrobce stal premier Add-In Card partnerem Nvidie a v roce 2008 se podle informací na webu společnosti umístil mezi top 5 značkami garfických karet.

Herní příslušenství z Polska

ABC Data začala také na lokálních trzích nabízet produkty polské značky Manta, která byla založena v roce 1998 ve Varšavě. Na polský trh dodává multimédia, audio/video produkty, počítačové periferie a zařízení pro domácnosti.

Na vybrané gamepady a počítačové reproduktory Manta výrobce připravil jednotýdenní promo ceny. Více informací naleznete v a-shopu ABC Daty.

Produktovým manažerem značky Sparkle je David Horníček, značku Manta má na starost Alena Liberská. Kontakty na ně naleznete ve vyhledávači distributorů (nejprve se přihlaste) nebo na webu ABC Daty.

Zdroj: ChannelWorld, ABC Data







Komentáře