Google a Vydis novými členy ICT Unie

ICT Unie zařadila mezi své členy společnost Google Česká republika, a společnost VYDIS, dodavatele telekomunikačních technologií, sítí, měřicích systémů a softwaru. Celkově má unie nyní 80 členů.Google a Vydis novými členy ICT UnieKromě společností Google a Vydis se členy ICT unie letos staly také firmy Altron, Cisco Systems, Complete CZ, Česká pošta, Nokia Siemens Networks Czech Republic a Schneider Electric CZ.

„Konkrétně tento případ, tedy vstup společností Google ČR a Vydis do ICT Unie, ukazuje, že naše sdružení má nezastupitelný význam jak pro velké mezinárodní korporace a jejich tuzemské pobočky, tak i úspěšné české firmy, jejichž působení je jednoznačně orientováno na místní trh. Oba typy firem jsou pro činnost ICT Unie a posilování významu ICT průmyslu v ČR velmi důležité,“ zdůraznil v tiskovém oznámení Svatoslav Novák, prezident ICT Unie

Další krok ve strategii Googlu na českém trhu

„Od počátku našeho působení v České republice věnujeme velké množství energie internetovým inovacím a jejich zpřístupnění v maximální možné míře české společnosti. Proto vítáme každé partnerství, které nám umožní tento cíl realizovat. ICT Unie je pro nás v tomto směru vítanou platformou,“ uvedla v tiskové zprávě Taťána le Moigne, ředitelka českého Googlu.

ICT Unie je profesní sdružení firem z oboru informačních technologií a elektronických komunikací i dalších podnikatelských a vzdělávacích subjektů, jehož cílem je zvýšit vnímání důležitosti zavádění a využívání moderních informačních technologií ve společnosti.

Zdroj: ICT UnieKomentáře