Gigaset spouští on-line tréninkový program pro prodejce

Gigaset nabízí prodejním partnerům nová on-line školení Gigaset Campus. Absolventi mají šanci vyhrát účast na závodu F1. Jak se školení zúčastnit a vyhrát?Gigaset spouští online tréninkový program pro prodejceSpolečnost Gigaset spouští on-line školicí program na extranetu s názvem Gigaset Campus, který je dostupný i českým prodejním partnerům.

Každý maloobchodní partner, který se školení zúčastní, může vedle zvýšení svých znalostí také vyhrát některou z připravených cen. Tou hlavní je víkend na závodech Formule 1 v Abú Dhabí.

Gigaset Campus má umožnit zvýšení kvalifikace a zlepšení znalostí v oblasti poradenství, aby reselleři dokázali lépe poradit klientům. Za jeho hlavní výhodu Gigaset vydává uživatelskou přívětivost. Upozorňuje přitom, že on-line řešení šetří čas.

Možnost získat certifikát a vyhrát v soutěži

Školení se skládá z jednotlivých modulů, které si účastníci mohou zvolit podle potřeby. Každá školicí jednotka je podle Gigasetu jasně prezentována a její absolvování prý trvá jen pár minut.

Pokud si to účastníci přejí, mohou si pak v malém testu zkontrolovat, zda všemu porozuměli,“ vysvětluje v tiskové zprávě společnost Gigaset. Absolvováním získávají partneři certifikát o proškolení produkty Gigaset.

Gigaset připravil, prý jako motivaci, soutěž Školte se & vyhrajte, která začala už v březnu. Zúčastnit se jí může každý, kdo projde celým školícím testem, takže i čeští partneři. Hlavní cenou je víkendový pobyt (včetně tří přenocování) na Velké ceně F1 Abú Dhabí v listopadu letošního roku.

Na možnost vyhrát, má vliv i počet absolvovaných kurzů. Čím více jich účastník dokončí, tím vyšší je jeho šance vyhrát hlavní cenu. Maloobchodníci se mohou těšit i na další zajímavé aktivity a atraktivní ceny v kampani, která potrvá až do srpna 2012,“ vysvětluje společnost Gigaset ve zprávě pro média.

Lokalizovanou verzi extranetu Gigaset Kampus pro české partnery naleznete zde.


Obr.: Vizál extranetu

Vizuál extranetu „Školte se & vyhrajte“


Zdroj: Gigaset, ChannelWorldKomentáře