Euro Data SK se mění na broadline distributora

Specializovaný distributor Euro Data SK postupně rozšiřuje svůj sortiment a přeměňuje se na broadlinera. Nedávno svou nabídku společnost rozšířila také o notebooky Asus.

Euro Data SK se mění na broadline distributoraEuro Data SK se mění na broadline distributoraAčkoliv společnost Euro Data SK nezískala na produkty nových značek v portfoliu kontrakt, snaží se své tržní postavení a status specialisty na spotřební materiál a počítačové příslušenství dále rozšiřovat o hardware a software.

Do nabídky distributor zařadil kompletní sortiment značky Asus včetně komponent, monitorů, storage, síťových produktů i notebooků. Asus nabízí Euro Data subdistribučně, ale s partnerskou podporou výrobce.

Za poslední dva měsíce Euro Data dále rozšířila své portfolio o software Microsoft, procesory AMD a Intel, paměti Kingston, pevné disky Western Digital, LCD monitory Asus, LG a Samsung a síťové produkty Asus, Belkin, D-Link, a Ovislink.

Produkty skladem v Žilině

Z výše uvedených značek má distributor podle produktového manažera Dušana Berthy zalistované v podstatě všechny produkty, které tito výrobci nabízejí na slovenském trhu. Vzhledem k teprve krátkodobému prodeji Euro Data zatím nemá na tyto značky zavřen kontrakt. Pokud se však osvědčí, lze očekávat, že některé distribuce získá autorizovaně.

Dušan Bertha zároveň ChannelWorldu sdělil, že jednou z hlavních předností pro zákazníky je fakt, že většina zboží je dostupná na centrálním skladě v Žilině k okamžitému odběru.

Společnost Euro Data SK byla založena v roce 2008 za účelem dovozu a distribuce kancelářské techniky, periferií, spotřebního materiálu a počítačových doplňků.

Zdroj: ChannelWorld
Komentáře