EET Česká Republika autorizovaným distributorem monitorů Orion Technology

EET Česká Republika uzavřela kontrakt na distribuci profesionálních dohledových monitorů Orion Technology v ČR.

EET Česká Republika autorizovaným distributorem monitorů Orion TechnologyEET Česká Republika autorizovaným distributorem monitorů Orion TechnologyVideo-dohledové systémy jsou jednou z hlavních produktových oblastí distribuční skupiny EET Nordic. Nabízí v této oblasti hardware, software, poradenství, analýzu potřeb a podporu.

V České republice nyní distribuuje řešení od Orion Technology.

Produkty značky Orion Technology jsou speciálně navrženy pro dohled 24/7 a přicházejí s různými modely v provedení v kovu, s integrovaným ochranným sklem VOV a 3D com filtrem. Na všechny modely EET nabízí tříletou záruku.

Z portfolia Orion Technology aktuálně v e-shopu EET naleznete LCD a LED monitory, kit pro instalaci do racku a napájecí adaptér. Další kontakty naleznete ve vyhledávači distributorů (nejprve se prosím přihlaste).

Řešení pro dohled

Společnost Orion Technology založená v roce 2005 v Dánsku se věnuje výzkumu, vývoji a výrobě zobrazovacích řešení a IP kamer pro dohled. V portfoliu společnosti naleznete LCD monitory od 8“ do 47“, VGA monitory, monitory pro instalaci do racku, dotykové monitory, veřejné monitory, kombinace s DVR, monitory pro zabudování do dalších rámů, instalační příslušenství a průmyslové kamery.

Kromě dalších informací o produktech naleznete na webu společnosti Orion Technology např. nejčastější dotazy pro řešení základních technických komplikací.

Zdroj: ChannelWorldKomentáře