eD system Czech uspořádal andělské setkání sítě Klikman

Broadline distributor roku 2011, společnost eD system Czech, uspořádala první setkání členů a zájemců o zapojení do prodejní sítě Klikman.Uvítání partnerů u nebeské brány s "modrým z nebe" a vychlazeným šampaňským. Na účastníky akce dohlížely andělské tváře.

eD system Czech uspořádal andělské setkání sítě KlikmanHotel Medlov v Novém Městě na Moravě hostil tzv. Andělský den sítě Klikman, kterého se zúčastnilo celkem 153 prodejců ze 112 kamenných poboček a 41 zástupců výrobců.

Partnery v „Ráji na zemi“, jak celou akci eD system Czech pojal, vítal u vstupu/nebeské brány Petr Schrom, ředitel pro rozvoj obchodu. Účastníci přivítaní čokoládou „modré z nebe“ a šampaňským se za doprovodu klasické hudby přesunuli na prezentace o činnosti a budoucnosti sítě Klikman a přednášky výrobců.

Pro partnery byly připraveny po celý den přednášky společností AMD, Asus, Armor, BenQ, Epson, HP, Packard Bell, Samsung a Tom Tom. K dispozici účastníkům byli samozřejmě také zástupci sítě Klikman.cz a produktoví manažeři eD system Czech.

Síť 150 kamenných prodejen po celé České republice vznikla v roce 2010. Pobočky sítě pokrývají více než 87 % českých měst s více než 15 000 obyvateli. Poptávky vzniklé na e-shopu Klikman.cz jsou rozesílány vždy podle územní působnosti partnerů.

Výhody pro zapojené partnery

Hlavní myšlenkou Klikmana je dosahování úspor díky centrálnímu nákupu zboží od dodavatelů za lepší ceny prostřednictvím eD system Czech. Zapojení partneři získávají také na prodejnu akční zboží a exkluzivní modely. Zboží z měsíčních závozů mají možnost vrátit a tím pádem ochránit sklad.

Přednáška Petra Schroma, ředitele pro rozvoj obchoduZároveň partneři šetří náklady prostřednictvím realizace společných marketingových aktivit. Síť například vydává měsíční katalog s neadresným roznosem v nákladu půl milionu kusů. Marketingové podpory ze strany výrobců i eD system Czech se partnerům dostává také formou plakátů a internetové reklamy.

Z dalších výhod, které partneři mohou získat, je např. platební terminál se zvýhodněnou sazbou. Prodejci mohou v síti volitelně poskytovat záruční opravy a získat tak provizi min. 100 Kč za kus.

Celkově by síť Klikman za letošní rok měla dosáhnout obratu 1,5 miliardy korun.

Zdroj: ChannelWorld, eD system Czech
Galerie
Komentáře