eD system Czech inovuje své weby

Broadline distributor roku 2010, společnost eD system Czech, připravila v rámci nového přístupu k partnerům kompletní inovaci svého webu a připravuje také další změny.

eD system Czech inovuje své webyeD system Czech inovuje své webyNové webové stránky společnosti eD system Czech jsou na první pohled komplexnější než předchozí verze. Propojeny jsou také s mikrowebem o možnostech čerpání z fondů EU.

Inovace webu je jedním z kroků distributora, který provádí v rámci strategie„Měníme se pro vás“ představené říjnu na eD worldu 2011. Jejím hlavním bodem je zákaznický přístup společnosti, v rámci kterého eD system vylepšuje právě webové aplikace a zavádí nový partnerský program pro odměňování věrnosti zákazníků.

Co vše, se pod zákaznickým přístupem firmy skrývá, se dočtete v ústředním slideru, v němž se střídají informace o dosavadních úspěších, hlavních projektech (EU peníze školám a e-shop Orchidej Tornadio), partnerských sítích (Lynx a Klikman.cz) a dostupné podpoře pro stávající i nové partnery. Střed webu je dále věnován informacím o společnosti a novinkám v produktech a podpoře.

Domácí stránka je poměrně obsáhlá. Zahrnuje přímý přístup k produktové nabídce v levém sloupci, kde naleznete také odkaz na informace o startovacím balíčku pro nové partnery.

Pravý sloupec obsahuje kontaktní informace, rychlé „eD info“, aktuální anketu a banner odkazující na microsite s přehledem potřebných informací pro čerpání dotací Evropské unie pro školy. Vstup do B2B e-shopu – eDlinku naleznete vpravo nahoře. Upozorňuje na něj výrazná bublina.

Jak na čerpání zdrojů z fondů EU

Microsite, na níž nový web odkazuje, obsahuje prakticky roztříděné informace o možnostech čerpání prostředků na IT projekty ve školství. Kromě aktualit rozcestník odkazuje na informace v oblasti financí, logistiky, marketingu (připravuje se) ale i produktovou nabídku (v přípravě) a seznam škol, kterým můžete dodávku IT vybavení a služeb nabídnout.

Kromě hlavního webu eD system Czech připravuje také novou verzi svého B2B e-shopu eDlink, jehož spuštění lze očekávat v dalších měsících.

Zdroj: ChannelWorldKomentáře