eD expo 2011 se blíží

Společnost eD system Czech, Distributor roku 2010, pořádá v březnu tradiční setkání se svými partnery pod názvem eD expo. Co vás letos čeká?eD expo 2011 se blíží, přijďte se podívatHlavní hráči na poli IT distribuce z řad dodavatelů, distributorů a také významných dealerů výpočetní techniky se sejdou 22. 3. 2011 na jedné z největších IT konferencí v České republice – eD expo 2011. Setkání přibližně 600 obchodních partnerů se uskuteční v luxusních prostorách Corinthia Hotel Prague (Kongresová 1655/1, 14000 Praha 4 - Nusle).

Pro návštěvníky bude připraven celodenní program, v rámci kterého budou mít možnost se seznámit s produktovými novinkami a technologiemi pro následující období. Ve výstavním sále předvede své produkty více než 40 výrobců v oblasti IT.

Naplánována jsou také manažerská jednání klientů s obchodníky a produktovými manažery a VIP jednání managementu společnosti eD` system Czech.

Byznys i zábava

V průběhu celého dne budou probíhat přednášky souběžně ve třech přednáškových sálech. Pro odreagování se mohou partneři zabavit v herní zóně PC LYNX a také u Sony Playstation Move.

A na co se můžete ještě těšit? Akce se zúčastní Lukáš Bauer, úspěšný reprezentant a olympionik v běhu na lyžích a účast přislíbila také společnost Google, která bude mít vlastní přednášku.

Na závěr akce bude vyhlášena tombola ze soutěže, ve které mohou partneři po celý den sbírat na stáncích nálepky a volit nejlepší stánek a nejlepší přednášku. Z vyplněných lístků se pak budou losovat výherci. Na výherce hlavní ceny čeká poukaz v hodnotě 50 000 CZK s možností výběru z luxusního zájezdu, zážitku dle vlastního výběru, nebo luxusních šperků.

Další informace a kontakty pro registraci naleznete v kalendáři partnerských setkání nebo na webu eD system Czech.

Zdroj: eD` system CzechKomentáře