Distree XXL chystá přednášky významných analytiků

Organizátoři tradičního setkání výrobců a distributorů Distree XXL, které se koná v Monaku od 8. do 11. 2. 2010, oznámili seznam přednášejících z řad analytiků a další novinky. Do Monaka se chystají špičky evropského IT výzkumu. ChannelWorld bude u toho. Na co se můžete těšit?K Distree XXL patří také přednášky předních analytiků a panelové diskuze zaměřené na distribuční trh v regionu EMEA.Distree XXL, každoroční setkání distributorů a výrobců z regionu Evropa, Středního východ a Afrika (EMEA), pořádá organizace Distree Events. Třídenní akci navštěvuje více než tisíc výkonných zástupců distribučních společností a výrobců. Tito hosté domlouvají na předem organizovaných schůzkách nové distribuční kontrakty. Každý rok se tak objevují v nabídkách vašich distributorů značky, jejichž distribuce je sjednána právě na Distree XXL. Doprovodný program akce letos nabídne vystoupení celé plejády předních evropských IT analytiků.

Kdo na Distree XXL představí svůj pohled na vývoj a budoucnost evropského distribučního trhu?


IDC
– Eszter Morvay, Research Manager EMEA Personal Computing
Gartner – Ranjit Atwal, Principal Research Analyst
Context – Howard Davies, CEO and Co-Founder
Context – Jeremy Davies, Co-Founder
GfK – Dr. Rudolf Aunkofer, Director
GfK – Pascal Bollon, Director
Regent – Pradip Somaia, Distribution Sector Expert
VIA – Julian Dent, Managing Director
bChannels – Matt Rowland Jones, General Manager
Channel Experts – Francis Tchertoff, Consultant

„Jde o silnou sestavu přednášejících, která umožní distributorům a výrobcům přístup k těm nejčerstvějším údajům z evropského distribučního trhu,“ uvedl v programovém oznámení Farouk Hemraj, CEO Distree Events.

Ročník 2010 a další novinky

Kromě možnosti organizovaného networkingu a přednášek analytiků letošní setkání nabídne interaktivní workshopy, panelové diskuze a někteří channel manažeři zde představí distributorům svou regionální strategii pro rok 2010. „Jde o další novinku roku 2010. Distree XXL ‘Pover Hour’ dá některým zástupcům výrobců šanci sdělit jejich strategii v prodejním kanále před distributory z celého regionu EMEA,“ doplnil Farouk Hemraj. Mezi přednášejícími se objeví zástupci společností Acer, HP a Lenovo.

Letošní ročník Distree XXL doznal i jiné významné změny, když organizátoři oznámili, že se akce zúčastní kromě výrobců a distributorů zástupci nejvýznamnějších evropských retailerů a e-tailerů. Na ChannelWorld u vám letos kromě rozhovorů se zástupci distributorů a výrobců přineseme to nejzajímavější z vystoupení zmíněných analytiků a zástupců výrobců. Těšit se můžete také na exkluzivní zprostředkování výsledků hlasování EMEA Channel Academy Awards 2009. Hlasovat pro výrobce v pěti kategoriích budou také zástupci sedmi českých a slovenských distribučních společností. Více informací o samotné akci získáte na webových na stránkách Distree XXL nebo v oznámení, které vyšlo na ChannelWorldu.Komentáře