Distree XXL 2010 se zúčastní také internetoví prodejci

Tradiční setkání výrobců a distributorů Distree XXL se letos koná v Monaku od 8. do 11. 2. 2010 a poprvé se ho zúčastní i přední „e-taileři“ z celé Evropy, Blízkého východu a Afriky. Distree XXL je největším setkáním svého druhu a nabízí distributorům jedinečnou příležitost k uzavření nových obchodů.Farouk Hermaj, CEO společnosti Distree EventsVzrůstající vliv a důležitost webových obchodních kanálů vedla pořadatele Distree XXL k rozhodnutí přizvat klíčové hráče internetového prodeje ke společnému setkání. Distree XXL aktuálně sdružuje více jak 400 manažerů distribučních společností v oboru ICT a CE z regionu EMEA. Během třídenního setkání pravidelně vyjednávají zástupci firem se stovkami výrobců. A jako každý rok, distribuce mnoha nových zařízení, která se v příštím roce objeví na trhu, bude domluvena právě na Distree XXL. Setkání se jako každý rok účastní i několik výkonných zástupců českých a slovenských distributorů.

„Webový kanál pokračuje v růstu a pro výrobce nabírá na důležitosti, proto chceme dát internetovým prodejcům další možnost pro rozvoj tohoto sektoru,“ řekl Farouk Hemraj, CEO tohoto setkání. „Výrobci navštěvující Distree XXL se zde mohou setkat v první řadě s channel partnery, se kterými by měli mít, ve snaze o dosažení co nejlepších výsledků v regionu EMEA, přímý vztah. Proto je pro ně setkání tolik důležité,“ dodal Hemraj.

Pro výrobce a distributory z celého regionu je na gala večer připravena anketa EMEA Channel Academy Awards 2009, kde se rozdá více jak 12 různých ocenění.  V živém hlasování budou zástupci distributorů volit nejlepší partnery v nepřímém prodejním kanálu z řad výrobců. Následně zástupci výrobců zvolí nejlepší partnery z řad distributorů v daném regionu.

Setkání Distree XXL se ponese i v duchu klíčových prezentací, workshopů a diskuzí. Na Distree XXL tak mohou všichni účastníci získat dostatek informaci o nových trendech a konceptech v prodejním kanálu a nové kontakty pro rozvoj svého byznysu.

Distree XXL bude navíc hostovat druhé výroční VIP Strategy Forum. Tato jednodenní akce sjednocuje na jednom místě více jak 50 manažerů a ředitelů největších výrobců v regionu EMEA. Distree XXL se tak snaží pro zúčastněné výrobce a distributory poskytnout co největší hodnotu v co nejkratším čase.  Distree XXL by tak mělo i nadále zůstat nejpřínosnějším setkáním pro výrobce, kteří plánují v příštím roce expandovat či rozšířit své působení v regionu EMEA. ChannelWorld je mediálním partnerem akce pro Českou republiku a Slovenko a přineseme vám proto nejen přehled vítězů EMEA Channel Academy Awards 2009, ale i poznámky z toho nejzajímavějšího, co na akci zaznělo a samozřejmě řadu rozhovorů s top manažery distribučních firem a zástupci výrobců.

Podívejte se na výsledky EMEA Channel Academy Awards 2008. Více informací o samotné akci můžete získat přímo na stránkách Distree XXL.Komentáře