Diskus vylepšil stránky a e-shop. Nyní jsou také v angličtině

Diskus, distributor specializovaný na produkty pro ukládání dat, IT příslušenství a spotřební elektroniku, oznámil další změny na svých stránkách a v e-shopu. Kromě nových funkcí přibyla také anglická verze. Jaké s ní má distributor plány?



Diskus přidal nové funkce do svého e-shopu.Diskus spustil anglickou verzi webových stránek včetně e-shopu. Webové stránky i e-shop kopírují layoutem i funkčností plně českou verzi. Bannerový systém na domovské stránce je nahrazen informačním textem o skupině Diskus. Přepínání mezi českou a anglickou verzí je možné po kliknutí na symbol přepínače CZ / EN v levém horním rohu webových stránek, který je dosažitelný ve všech úrovních.

„Anglická verze bude sloužit především desítkám našich zahraničních zákazníků z okolních zemí. Využijí ji také naše zahraniční pobočky v Polsku a na Slovensku, pro které v podstatě slouží jako informační systém,“ vysvětlil pro ChannelWorld Karel Žyla, marketingový manažer společnosti Diskus. Podle informací ChannelWorldu distributor zvažuje také německou jazykovou mutaci.

Ceny (dle nastavení ceníku v EUR, USD nebo CZK) se tak v anglické verzi e-shopu zobrazují pouze po přihlášení registrovaným uživatelům z řad resellerů.

Kromě uvedení anglické verze doznal e-shop distributora i další změny v oblasti funkčnosti. Na kartě produktu jsou všechny informace nově ve 4 záložkách:

Specifikace

Tabulka s kódy, dostupností, cenami dle nastavení v ceníku dostupném po přihlášení registrovanému uživateli (běžná cena bez DPH, cena bez DPH a SNC, se SNC a bez DPH, včetně SNC a DPH), a zvlášť vyčíslenými poplatky.

Parametry produktu

Detailní popis produktu (popis, specifikace, obsah balení, systémové požadavky atd.)

Promoakce, Download

Linky do sekce Promoakce pokud je daný produkt v akci, download ovladačů, recenzí atd. a linky do sekce Novinky k relevantním článkům.

Dotaz na produkt

Online formulář

Novinky si můžete sami vyzkoušet na stránkách společnosti Diskus. Distributor v prosinci připravil pro resellery také akční ceny dopravného. Při nákupu nad 4 tisíce korun nabízí dopravu zdarma.







Komentáře