Diskus výhradním distributorem značek Technaxx a Techlight

Specializovaný distributor, společnost Diskus, se stala výhradním distributorem produktů společnosti Technaxx, pod které spadá také značka Techlight. Subdistribučně rozšířila také nabídku o produkty Built.

Diskus výhradním distributorem značek Technaxx a TechlightDiskus výhradním distributorem značek Technaxx a TechlightDiskus se získal do autorizované distribuce produkty frankfurtské společnosti Technaxx v České republice a na Slovensku. Z portfolia výrobce nabízí LED žárovky Techlight a digitální zařízení jako video záznamníky, DVB tunery a další.

LED žárovky Techlight jsou vhodné pro běžná stropní svítidla a stolní lampy. Výrobce udává úsporu energie až 75 %. Kromě klasických LED žárovek má Diskus v nabídce také žárovky s dálkovým ovládáním, které umožňuje nastavit barvu osvětlení.

Z dalších produktů distributor zalistoval digitální video záznamník Video Memo, který umožňuje nahrát až 30s video vzkaz.

V oblasti příslušenství Technaxx nabízí USB DVB-T tuner pro počítače, který umožňuje příjem a nahrávání digitálního pozemního vysílání. Pro mp3 přehrávače s autorádiem výrobce dodává FM transmitter s napájením přes zdířku zapalovače. Zajímavým doplňkem jsou pak hodinky s možností pořízení videa a fotografií, odolné proti vodě, vlhku a prachu s Interní pamětí 4GB, které lze použít i jako web kameru.

Brašny a pouzdra v subdistribuci

Diskus získal do portfolia také produkty značky Built, která zastřešuje brašny a pouzdra na notebooky, netbooky a iPady. Produkty newyorské značky kombinují podle prohlášení společnosti výraznou formu a vysokou funkčnost a mají živé barvy a vzory. Autorizovaným distributorem produktů Built v ČR je specializovaná společnost DesignBag.

Produktovým manažerem obou značek je Zdeněk Máčel, kontakty na něj naleznete ve vyhledávači distributorů (nejprve se přihlaste). Další informace o produktech naleznete na e-shopu Diskusu (Technaxx a Built) nebo na webu společnosti Technaxx.

Zdroj: Diskus, ChannelWorldKomentáře