Dicom získal do distribuce Image Acces a KnowledgeLake

Dicom International podepsal smlouvy o distribuci skenerů a digitalizačních řešení Image Acces a nástrojů společnosti KnowledgeLake pro správu dokumentů v prostředí Microsoft SharePoint.

Dicom získal do distribuce Image Acces a KnowledgeLakeDicom získal do distribuce Image Acces a KnowledgeLakeOba uzavřené kontrakty se vztahují na celý region EMEA (Evropa, Blízký východ, Afrika). Dicom bude distribuovat kompletní produktovou řadu společnosti Image Access, která zahrnuje skenery pro škálu aplikací jako např. digitalizace historických dokumentů, snímání rozměrných oboustranných formátů, či vázaných a šitých publikací.

Image Access je jediný výrobce skenerů, který nabízí produkty ve všech velkoformátových segmentech a jehož produkty splňují požadavky různých oblastí aplikace. S nabídkou těchto produktů dokážeme pokrýt rostoucí poptávku architektonických kanceláří, kartografů, designerů, poskytovatelů CAD služeb, archivářů, univerzit a dalších využití náročných digitalizačních řešení,“ uvedl v tiskovém oznámení Joachim Froning, CEO společnosti Dicom.

Nové příležitosti v oblasti integrace SharePointu

Partneři společnosti Dicom získávají také přístup ke skenovacím řešením pro prostředí Microsoft SharePoint, které podle prohlášení distributora dnes využívají více než 2 miliony uživatelů.

KnowledgeLake nabízí produkty pro skenování a zpracování obrazu i kompletní řešení plně integrované s SharePointem.

Dicom tímto kontraktem rozšiřuje své portfolio v oblasti snímání a zpracování dokumentů. Před týdnem oznámil uzavření dohody s CaptureBites pro rozšíření nabídky pro Kofax Express a Kodak Capture.

Podle Joachima Froninga je smlouva další příležitostí pro systémové integrátory, ale i úplně nové partnery společnosti Microsoft, kterým Dicom může nabídnout další podporu.

Více se o produktech Image Access a KnowledgeLake dočtete přímo na webu společnosti Dicom. Českou pobočku můžete kontaktovat na e-mailu: sales.cz@dicom.com.

Zdroj: Dicom InternationalKomentáře