DataScript opět nejlepším školícím partnerem Red Hatu v regionu

Společnost Red Hat ocenila českou firmu DataScript jako nejlepšího partnera pro školení a certifikace ve střední a východní Evropě. Jaká školení DataScript zájemcům o technologie Red Hat nabízí?

DataScript opět nejlepším školícím partnerem Red Hatu v regionuDataScript opět nejlepším školícím partnerem Red Hatu v regionuSpolečnost Red Hat ocenila na konferenci v turuckém Istanbulu českou společnost DataScript jako svého nejlepšího partnera za rok 2012 zaměřujícího se na školení a certifikace ve středoevropském a východoevropském regionu.

Společnost DataScript, která je součástí skupiny Servodata, získala toho ocenění již loni.

Je to pro nás velmi prestižní vítězství a zdůrazňuje to dlouholeté partnerství DataScriptu a mateřské společnosti Servodata s Red Hatem,“ uvedla ve zprávě pro média Iveta Babulenková, ředitelka obchodní divize společnosti Servodata.

Připomeňme, že Servodata se čerstvě stala přímým distributorem produktů značky Red Hat, jak již ChannelWorld informoval.

Jaká školení k produktům Red Hat nyní DataScript nabízí?

Společnost DataScript je nyní jediným certifikovaným partnerem pro školení Red Hatu v České republice. Pravidelně jsou pořádány kurzy vedoucí k certifikacím Red Hat Certified System Administrator (RHCSA) a Red Hat Certified Engineer (RHCE), která se konají jak v České republice (v Praze a Brně), tak na Slovensku (v Bratislavě).

DataScript též nabízí kurzy JBoss pro vývojáře a administrátory. Dále česká firma pořádá školení a certifikace z řady Red Hat Certified Architect (RHCA), Red Hat Certified Security Specialist (RHCSS) a Red Hat Certified Datacenter Specialist (RHCDS).

V návaznosti na virtualizační technologii Red Hat pro servery je připraveno školení vedoucí k certifikaci Red Hat Certified Virtualization Administrator (RHCVA).

Samotný Red Hat přikládá školením velkou váhu. „Zaměstnanci patří mezi vůbec nejcennější aktiva každé firmy, a proto je správné školení zásadní věcí. Úspěch firmy je ovlivňován jejich znalostí a dovedností využívat technologie nejlepším možným způsobem,“ uvedla firma ve zprávě pro média.

Zdroj: Red Hat, DataScript
Úvodní foto: Red Hat, DataScript

Komentáře