Comstor spustil věrnostní program

Comstor Česká republika, součást skupiny Westcon Group, spustil na českém trhu věrnostní program pro prodejní partery společnosti Cisco. Co můžete získat za své nákupy produktů a řešení u specializovaného distributora?Cisco partneři získávají u Comstoru motivaci pro další nákupy.Comstor, mezinárodní distributor specializovaný na produkty a řešení Cisco, spustil v září pro partnery výrobce v České republice věrnostní program. Jeho princip je velmi jednoduchý. Za nákupy získáváte body, které následně můžete směnit za různé dárky, nebo další slevy. Program přitom platí zpětně již od srpna a započítávají se tedy i nákupy z tohoto měsíce.

Právo účastnit se Věrnostního programu Comstor mají všichni 2Tier partneři (jak je definuje Cisco), kteří mají platný účet u Comstoru a kteří nemají dluh, ani neporušili žádné jiné dohody uzavřené s Westcon Group.

Body se přidělují na základě obratu zákazníka za kalendářní měsíc po zaplacení faktury. Každý Neregistrovaný a Registrovaný 2Tier partner Cisca získá za každých 10 tisíc korun čistého výnosu pro Comstor 3 body, partner se Select certifi kací získá za každých 10 tisíc korun 4 body a partner se statusem Premier dostane za každých 10 tisíc korun 1 bod. Zákazník může přistoupit k zůstatku Věrnostního programu Comstor on-line, a to kdykoli. Každý měsíc také obdrží e-mail s celkovým stavem bodů.

Jaké jsou odměny?

Body získané za nákupy u společnosti Comstor lze uplatnit při nákupu výrobků z katalogu odměn nebo v podobě slevy na řadu výrobků včetně hardwaru, softwaru, profesionálních služeb, demonstračního zařízení apod. V katalogu odměn si můžete vybrat z mnoha produktů, mezi které patří například lístky do kina, poukázky na zážitky, počítačové hry, kapesní nůž Victorinox, luxusní pero Parker, fotoaparát Canon PowerShot, Apple iPod Nano, navigace TomTom, Apple iPod Touch, HTC Desire, luxusní wellness víkend, Samsung LCD TV či pronájem Porsche Cayman S na 24 hodin. Úplný seznam výrobků, na které se sleva vztahuje, spolu s katalogem odměn lze najít na www.comstor.cz, kde se můžete do programu také registrovat.

V patrnost berte i některá standardní omezení programu. Získané body lze čerpat pouze 12 měsíců od chvíle, kdy se udělí. Sběr bodů také nemůžete kombinovat mezi více společnostmi nebo účty a také je nelze proměnit za hotovost, nebo s nimi kompenzovat faktury.

Zdroj: Comstor, ChannelWorldKomentáře