Comstor autorizovaným distributorem 2N Telekomunikace

Distributor s přidanou hodnotou, společnost Comstor, oznámila získání autorizované distribuce řešení společnosti 2N Telekomunikace.

Comstor autorizovaným distributorem 2N TelekomunikaceComstor autorizovaným distributorem 2N TelekomunikaceComstor díky kontraktu s 2N Telekomunikace (dále 2N) s platností od 22. 2. 2012 nabídne komplexní síťové řešení včetně produktů v oblasti komunikačních technologií. Pomůže tak partnerům posílit jejich kompetence a dodat i další podporu.

Do produktového portfolia 2N spadají systémy pro interkom, UMTS produkty, SIM management, GSM brány, pobočkové telefonní ústředny a M2M řešení.

2N je registrovaným Cisco developerem. Výrobci spolu vyvíjí nová řešení a spolupracují na podpoře. Produkty 2N Helios IP Family jsou zařazeny do katalogu řešení platformy Cisco Network Marketplace.

Comstor při příležitosti získání distribuce připravil promo akci. Za každou objednávku produktů 2N v hodnotě nad 20 000 korun do konce dubna získáte portské víno Cálem 10 Years Old Tawny. Pro další informace se můžete obrátit na sales@comstor.cz.

Dalšími autorizovanými distributory 2N jsou v České republice ISC Communication Czech a na Slovensku p Conex, XD Vision a Asbis SK.

Comstor také v lednu s 2N uspořádal partnerský den, na kterém byli reselleři mimo jiné seznámeni s novinkami v portfoliu pro letošní rok.

Zdroj: ChannelWorld
Komentáře