Comguard získal do distribuce značku Trustwave v ČR i SR

Společnost Comguard, VAD distributor IT bezpečnostních řešení, podepsal distribuční smlouvu se společností Trustwave s platností pro Českou republiku i Slovensko. Jaké produkty nabídne?Comguard získal do distribuce značku Trustwave v ČR i SRDohodu o autorizované distribuci uzavřel Comguard uzavřel poté, co společnosti Trustwave akvírovala firmu Breach, poskytovatele Web Application Firewallu (WAF) WebDefend. Ten měl distributor již dříve v nabídce. Nová distribuční smlouva je platná pro Českou republiku i pro Slovensko.

Společnost Trustwave je celosvětový leader v oblasti ochrany platebních karet, kdy 38 % všech poskytovatelů platebních služeb a 41 % všech aplikací realizujících internetové platby využívají služeb a řešení Trustwave zajišťující shodu s PCI DSS standardy,“ uvedl v tiskovém oznámení Karel Klumpner, obchodní ředitel společnosti Comguard.

Trustwave je PCI auditorem a poskytovatelem v oblasti informační bezpečnosti a průmyslového řešení ochrany platebních karet podniků a vládních subjektů na celém světě.

Novinky v portfoliu

Společnost Comguar tak rozšířila své portfolio kromě WAF řešení také například o SIEM (Intellitactics), Network Access Control (NAC), Trustwave Encryption, Managed Security Services (MSS) nebo Digital Certificates/Secure Sockets Layer (SSL).

WebDefend představuje webový aplikační firewall, který chrání webové aplikace před útoky a ztrátou citlivých dat v reálném čase. Zajišťuje shodu s oborovými standardy, jako je např. PCI (Payment Card Industry). Trustwave SIEM (Intellitactics) sbírá, analyzuje a uchovává logy z organizace a úmožňuje tak spravovat více zařízení využívající různé protokoly. Nástroj Managed Security Services (MSS) slouží pro vzdálenou kontrolu stavu sítě. Další informace o produktech naleznete na webu Comguard nebo přímo na webu Trustwave.

S dotazy ohledně produktů Trustwace se můžete obrátit na Karla Klumpnera, obchodního ředitele. Kontakty na něj naleznete v katalogu distributorů (nejprve se přihlaste).

Zdroj: Comguard, ChannelWorldKomentáře