Cisco podruhé zvolilo Azlan distribučním partnerem roku

Společnost Cisco, výrobce síťových řešení, vyhlásila na pravidelném partnerském summitu v New Orleans své nejlepší obchodní partnery za předchozí rok. Česká VAD divize společnosti Tech Data Distribution uspěla podruhé.

Cisco podruhé zvolilo Azlan distribučním partnerem rokuCisco podruhé zvolilo Azlan distribučním partnerem rokuAzlan, česká VAD divize distributora Tech Data Distribution, získala podruhé v řadě ocenění „Distribution Partner of the Year“ od společnosti Cisco.

Ceny udílené úspěšným obchodním partnerům z celého světa v rámci konference Cisco Partner Summit získávají společnosti, které ve své činnosti dosahují nejlepších výsledků a nebojí se inovativních přístupů a výzev,“ uvedl v tiskovém oznámení generální ředitel české pobočky společnosti Cisco Jiří Devát.

Jsem skutečně hrdý, že se nám podařilo obhájit toto prestižní ocenění i přes velmi silnou konkurenci na českém distribučním trhu. Zároveň to bereme jako závazek pro pokračování v trendu rozvoje námi nabízené přidané hodnoty pro resellery Cisco řešení,“ dodal ředitel českého Azlanu Jaroslav Salva.

Druhý úspěch

Poprvé cenu Azlan získal na podzim 2010, kdy byl oceněn také v dalších sedmi zemích Evropy a zároveň získal hlavní partnerskou cenu Cisca „European Channel Partner of the Year.“

Ceny Partner Awards uděluje společnost Cisco jako uznání svým obchodním partnerům za dosažené výsledky. V rámci ChannelWorld Awards 2010 se v kategorii Distributor s přidanou hodnotou roku Azlan umístil třetí.

Azlan je jednou z divizí společnosti Tech Data. Na trh dodává komplexní řešení aktivních a pasivních síťových prvků, bezpečnostních řešení, dohledových systémů, serverů, úložišť, zálohování, záložních zdrojů a virtualizace.

Zdroj: Tech Data, ChannelWorldKomentáře