Cisco a Citrix zavádějí společný program Partner Accelerator

Společnosti Cisco a Citrix oznámily uvedení programu Cisco a Citrix Partner Accelerator. Nová celosvětová iniciativa propojuje prodejní modely i následné dodávky řešení obou výrobců.

Cisco a Citrix zavádějí společný program Partner AcceleratorCisco a Citrix zavádějí společný program Partner AcceleratorVýrobci uvedli, že Partner Accelerator představuje jednotný postup při budování kompetencí partnerů, podporování jejich specializace a zvyšování zisku. Zahrnuje nástroje, jež mají partnerům pomoci budovat řešení řešení kombinující virtuální desktopy běžící v datových centrech, síťovou infrastrukturu a nástroje pro spolupráci.

Nový společný program má prostřednictvím řešení Cisco Virtualization Experience Infrastructure (VXI) s Citrix XenDesktop partnerům obou firem pomoci uspět v oblasti, která se podle výrobců vyznačuje vysokou poptávkou zákazníků po mobilních řešeních, virtualizaci desktopů.

Nástroje programu mají partnerům umožnit poskytovat předprodejní konzultace, rozšiřovat jejich datová centra, realizovat projekty virtualizace desktopů a vyvíjet opakovatelná řešení.

Součástí programu jsou i zdroje na podporu marketingu a prodeje (v blíže nespecifikované výši). Partnerům bude k dispozici také možnost zkušebního nasazení produktů a jejich financování.

Certifikovaní partneři získají unikátní značku, která potvrdí jejich investice a kompetence. Další detaily k programu včetně požadavků na resellery a instrukcí pro přihlášení naleznete na webové stránce Cisco a Citrix Partner Accelerator.

Zdroj: Citrix

Úvodní foto: © Andres Rodriguez - Fotolia.com

Komentáře