CIO Top 100 v přípravě. Registrujte svou firmu

Časopis CIO Business World připravuje nové vydání prestižního žebříčku Top 100 ICT společností v ČR. Účast v žebříčku je zdarma a je otevřena všem firmám podnikajícím v oboru ICT. O co jde a jak zaregistrovat vaši společnost?Aktuální logo publikace Top 100.Sběr dat do žebříčku Top 100 ICT společností se v ČR chýlí ke konci. Nejde o soutěž, ale v první řadě o přehled, ve kterém by žádná významnější firma neměla chybět. Tato česko-anglická publikace mapující trh ICT v ČR je mezi čtenáři CIO Business Worldu velmi populární. A nejen mezi nimi - každoročně dostává vydavatelství IDG množství žádostí o její dodatečné poskytnutí od dalších institucí i jednotlivců.

Rozhodujícím kritériem pro zařazení do žebříčku je uvedení obratu firmy (tržeb za vlastní výkony a zboží) dosaženého v roce 2009. Doporučujeme však uvedení maximálního množství dalších požadovaných údajů, které rozšíří informační hodnotu žebříčku a současně kvalifikují vaši společnost do některého z dílčích žebříčků sestavovaných pro jednotlivé kategorie údajů.

Dotazník byl vytvořen ve spolupráci se sdružením Czech Top 100 – vyhlašovatelem prestižního žebříčku stovky nejvýznamnějších firem v ČR – a údaje v obou žebříčcích budou vzájemně porovnávány. Dotazník vyplníte jednoduše online na webu CIO Business World.Komentáře