ChannelWorld: Vychází Resellerův průvodce po distribučním trhu v roce 2012

Květnový speciál časopisu ChannelWorld právě vychází. Prodejcům a profesionálům v prodejních kanálech přináší řadu analýz, kulatý stůl s distributory a aktuální přehled distributorů a značek.

ChannelWorld: Vychází Resellerův průvodce po distribučním trhu v roce 2012ChannelWorld: Vychází Resellerův průvodce po distribučním trhu v roce 2012Bez znalosti trhu, jeho dosavadního vývoje a aktuálních trendů stěží oslovíte a získáte zákazníka, který vámi vyvinuté úsilí náležitě zaplatí. V Resellerově průvodci od ChannelWorldu proto naleznete shrnutí vývoje distribučního trhu za poslední rok včetně obratů distributorů a získaných kontraktů na nové značky.

Konkrétní pohled na situaci mezi distributory a jejich plány s resellerskou bází vám pak poskytne kulatý stůl Marka Šalandy, u kterého se sešli zástupci broadlinerů.

Srovnali jsme pro vás prodeje lokálně sestavovaných počítačů s dodávkami nadnárodních značek. Víte, jak si čeští a slovenští assembleři vedou v konkurenci zahraničních výrobců?

Komentář Oldřicha Příklenka z lokálního zastoupení agentury Gartner vám odhalí pravděpodobný vývoj prodeje počítačů ovlivněný rostoucím segmentem tabletů a příchodem další generace ultrabooků.

Můžete jej porovnat s analýzou Alastaira Edwardse, hlavního analytika ve společnosti Canalys, zasazenou do regionálního rámce. Objektivní pohled na český a slovenský trh IT a jejich segmenty pak zastřešují kompletní rozbory výzkumných agentur GfK a IDC.

Tomáš Punar vás v závěru svým komentářem přesvědčí, že nemá smysl kvůli tabletům opustit netbooky, ale tablety rozhodně již nelze na lokálním trhu ignorovat.

Nedílnou součástí Resellerova průvodce jsou profily distributorů, kteří by vás rádi oslovili nejen svým portfoliem, ale i službami a navázali s vámi dlouhodobou spolupráci. V zadní části tohoto vydání jsou seřazeni podle abecedy a především podle jejich a potažmo i vašeho zaměření.

Nemáte předplatné a chtěli byste získat květnové číslo?

Zaujalo vás květnový speciál? Objednat si jej je nyní díky nové on-line trafice snadné. Po vybrání titulu ChannelWorld si můžete zakoupit libovolné číslo pohodlně přímo od vašeho stolu.

Pokud tištěný speciál neodebíráte pravidelně a rádi byste, máte možnost jej získat s 50% slevou při registraci na webu ChannelWorldu. Plná cena celoročního předplatného je 400 Kč/17,3 EUR. Lze jej také získat ve výhodném balíčku s ComputerWorldem a dalšími bonusy za 536 Kč/23,3 EUR.


Nejste ještě registrování na webu ChannelWorldu? Registrace vám umožní přístup k obsahu a službám pro resellery, mezi které patří pravidelný informační newsletter ChannelWorld News, nebo přístup do vyhledávače distributorů.

Podělte se s námi také o vaše náměty a tipy. Zajímá nás, co byste si chtěli přečíst a jaký máte na ChannelWorld názor. Pište na ChannelWorld@idg.cz a do předmětu uveďte "Tip pro ChannelWorld".Komentáře