ChannelWorld otevírá nominace na Channel manažera roku 2012

Nominujte svého oblíbeného channel manažera na ocenění Channel manažer roku a vyhrajte fotoaparát. Kdo za výrobce ICT a CE vám nejvíce pomáhá v partnerském byznysu?

ChannelWorld otevírá nominace na Channel manažera roku 2012Redakce ChannelWorldu a vydavatelství IDG vyhlašují soutěž o Channel manažera roku 2012. Z nominujících čtenářů budeme následně losovat výherce cen věnovaných sponzory.

Kdo nominuje a jak?

Nominovat mohou čtenáři (reselleři, distributoři a výrobci) od 11. 3. 2013 do 31. 3. 2013 prostřednictvím krátkého on-line formuláře.

Každá společnost může nominovat daného channel manažera pouze jednou, více násobné hlasy od jedné firmy pro stejnou osobu budou započítány pouze jednou.

(Př.: Tři zástupci z resellerské společnosti ABC zadají nominace do soutěže. Dva nominují pana XY, jeden pak pana YZ. Pan XY i pan YZ získají každý jeden nominační hlas).

Koho lze nominovat?

Nominovat můžete kteréhokoliv channel/account manažera a podobné pozice, které se na straně výrobce starají o spolupráci s partnery a rozvoj prodejních kanálů.

Kdo určí vítěze?

Po ukončení nominací redakce ChannelWorldu vybere top 5 manažerů, kteří získali nejvíce nominačních hlasů (nejvyšší četnost).

Těchto pět nominovaných pak podrobně ohodnotí výkonní zástupci (obratově) největších broadline a value added distributorů v těchto oblastech:

  • Rozvoj partnerské sítě
  • Schopnost řídit jednotlivé prodejní kanály
  • Meziroční nárůst obratu (generovaného partnery)
  • Inovace v partnerském programu a portálu

Z výsledného hodnocení vzejde Channel manažer roku 2012, který bude vyhlášen do konce dubna 2013.

Co můžete vyhrát?

Po skončení nominací vylosujeme výherce fotoaparátu Canon PowerShot SX 150 IS z řad nomunujících resellerů.

 


Sponzor nominací: 

Canon


Zdroj: ChannelWorld
Úvodní foto: © Sergey Nivens - Fotolia.com

Komentáře