Časopis ChannelWorld 2012/4 vychází

Listopadový ChannelWorld vám přináší přehled partnerských portálů, přehled řešení pro e-shopy, informace o prodeji a licencování Windows 8 a tradičně IT Gladiátory a kulatý stůl.

Časopis ChannelWorld 2012/4 vychází4. vydání ChannelWorldu vycházíPo partnerských programech v předchozím vydání vás nyní čeká přehled partnerských portálů výrobců ICT. Dozvíte se, jaké služby a podporu vám poskytují a jaké výhody přes ně můžete čerpat. Také pro partnerský portál roku můžete hlasovat v ChannelWorld Awards.

V druhém přehledu listopadového ChannelWorldu se dozvíte, jak využít e-shop nejen jako prodejní kanál, ale jako marketingový nástroj. Připravili jsme pro vás srovnání funkcí a cen řešení B2C e-shopů dostupných na českém trhu.

V aréně IT Gladiátorů se utkali Zdeněk Horáček z Kobe a Michal Polák ze společnosti ConQuest, aby hájili značky Synology a Qnap, které mají v distribuci. Podávají vám prodejní argumenty a představují portfolio a dostupnou podporu. Vydělávejte na tom, co zákazníci skutečně potřebují.

GfK připravilo analýzu trhu monitorů, kterou jsme okořenili rozhovory se zástupci výrobců zobrazovacích periferií – Stanislavem Hájkem z Dellu a Milanem Krejzlíkem z MMD.

Velkým podzimním tématem jsou Windows 8. Dočtete se, jak je prodávat, jak nabídnout upgrade a jaké licence jsou dostupné. Pohled na trh softwaru doplňují v rozhovorech Markéta Kudrnová z Gartneru, Lukáš Raška z AVG a Aleš Kučera z Novellu-Praha.

Prodej firemního softwaru otevírá sekci věnovanou VAR resellerům. V jejím úvodu naleznete rozhovor s Petrem Poláčkem, generálním ředitelem DNS, který ukazuje, jak tento VAD distributor dokázal růst na stagnujícím trhu a jak v tom chce pokračovat.

U kulatého stolu se v listopadu diskutovalo nejen o tom, že laser žije už jen z tradice, ale také celkově o příležitostech, jež představují tisková řešení. Věnovali jsme také prostor outsourcingu a MPS.

V sekci pro VAR dále najdete článek o poskytování služeb k serverům. Jejich poslední generace obsahují řadiče a nástroje, přes které lze provádět kompletní vzdálený monitoring a správu, tak proč toho nevyužít.

Nárůst dat je věčným tématem, a proto mu věnujeme pozornost z pohledu konsolidace informací v datových centrech. Zákazníky můžete buď přesunout na nová úložiště a nebo jim deduplikovat data a uklidit na těch současných. Jak na to?

Nemáte předplatné a chtěli byste jej zdarma?

Pokud neodebíráte ChannelWorld a chtěli byste. Můžete získat jeho roční předplatné včetně titulů Computerworld a CIO Businessworld zcela zdarma. Nárok na předplatné zdarma má každý prodejce a distributor, který hlasuje v anketě ChannelWorld Awards 2012.

Zaujalo vás zářijové vydání, ale nemáte zájem o celé předplatné? Objednat si jej je nyní díky nové on-line traficesnadné. Po vybrání titulu ChannelWorld si můžete zakoupit libovolné číslo pohodlně přímo od vašeho stolu.

Plná cena celoročního předplatného je 400 Kč/17,3 EUR.


Nejste ještě registrování na webu ChannelWorldu? Registrace vám umožní přístup k obsahu a službám pro resellery, mezi které patří pravidelný informační newsletter ChannelWorld News, nebo přístup do vyhledávače distributorů.

Podělte se s námi také o vaše náměty a tipy. Zajímá nás, co byste si chtěli přečíst a jaký máte na ChannelWorld názor. Pište na ChannelWorld@idg.cz a do předmětu uveďte "Tip pro ChannelWorld".
Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře