Canalys oznámil vítěze Candefero Channel Partner of the Year Awards

Canalys vyhlásil vítěze prvního ročníku ocenění channel partnerů v regionu EMEA. Kteří reselleři jsou v Evropě, na Blízkém východě a Africe nejúspěšnější?

Canalys oznámil vítěze Candefero Channel Partner of the Year AwardsCanalys oznámil vítěze Candefero Channel Partner of the Year Awards Candefero Channel Partner of the Year Awards ohodnocují úspěchy resellerů v konkrétních oblastech v jednotlivých regionech. Vítězové byli oceněni minulý týden v Barceloně na Canalys Channels Foru – největší nezávislé konferenci pro prodejní kanál v regionu.

S nadšením jsme na fóru oznámili vítěze a ocenili každého z nich cenou na pódiu před jejich kolegy a výrobci, se kterými úzce spolupracují,“ uvedl Steve Brazier, prezident a CEO Canalysu.

Channel komunita v regionu EMEA hraje kritickou roli v dosahování úspěchu, pro její zákazníky a stejně tak pro výrobce, jejichž produkty a služby dodávají. Jsou zásadním prvkem, který pomáhá byznysu obsloužit zákazníky, propojit s partnery a posílit zaměstnance vytvářením technologických řešení, které drží krok s měnícím se prostředím byznysu,“ dodal.

Ocenění Candefero hodnotí výkon v pěti specifických oblastech – růst tržeb, on-line prodej, mobilita, spravované služby a inovace. Vyhlašován je i celkový partner roku v regionu. Vítězové byli vybráni z řady nominací, které obdržel panel analytiků. Následovaly rozhovory a průzkum, který ohodnotil, jak každý partner investuje do dalšího rozvoje, výkonu, odbornosti a jakou obchodní hodnotu generuje svým zákazníkům.

Vítězové jednotlivých kategorií:

  • Sofcat – za úspěchy dosažené v oblastech růstu, služeb a inovací (EMEA partner roku).
  • NTS Netzwek Telekom Service – za výjimečný růst a spokojenost zákazníků (vítěz v oblasti růstu tržeb).
  • Bechtle – za kapitalizaci rychlého růstu online prodeje při vyvážení potřeb tradičních prodejních kanálů (vítěz kategorie online prodej).
  • EBF – za velkou spokojenost zákazníků po nasazení podnikového mobilního řešení (vítěz v kategorii mobility).
  • Logicalis – za vystavění udržitelných služeb, které kontinuálně investují do dalších oblastí (vítěz kategorie managed services).
  • MarkIT – za chytré nasazení online obchodních nástrojů s využitím analytiky (vítěz kategorie inovací).


Zdroj: Canalys
Úvodní foto: © eAlisa - Fotolia.com

Komentáře