Blaupunkt zúžil distribuci výhradně na Elko Trading

Společnost Blaupunkt oznámila změnu v distribuci pro Českou republiku i Slovensko. S platností od 1. 8. 2011 bude distribuci zajišťovat pouze Elko Trading.

Blaupunkt zúžil distribuci výhradně na Elko TradingBlaupunkt zúžil distribuci na výhradně na Elko TradingElko Trading se stává výhradním distributorem a zastoupením produktů Blaupunkt pro ČR a SR. Původně (od 1. 4. 2010) distribuci zajišťovalo Elko společně se společností LC Trading, která tak o kontrakt přišla.

Blaupunkt s touto změnou také postupně rozšíří současné portfolio o nové produkty jako osobní a automobilové hands free sady a malá spotřební elektronika do domácností.

Do nabídky výrobce spadají podle webu např. sluchátka, bluetooth modul, ale i reciever či televizor.

Výrobce v prohlášení uvedl, že chce rozšířit povědomí o svých produktech, které jsou v současné době spíše vnímány jako produkty z oblasty auto-hifi.

Prodejní partneři mohou nyní očekávat další obchodně-marketingovou podporu a společné marketingové kampaně společností Blaupunkt a Elko Trading.

Více informací zjistíte u produktového manažera Stanislava Pramuky. Kontakty na něj naleznete ve vyhledávači distributorů (nejprve se přihlaste). Více se o produktech také dozvíte na hlavním webu společnosti Blaupunkt, česká verze, kterou provozovalo LC Trading, je momentálně nedostupná.

Zdroj: Elko Trading, ChannelWorldKomentáře