Azlan představil partnerům na workshopu výhody virtualizace

Azlan, VAD divize společnosti Tech Data Distribution, připravil pro své partnery workshop na téma virtualizace bez hranic.

Azlan představil partnerům na workshopu výhody virtualizaceAzlan představil partnerům na workshopu výhody virtualizaceV prostorách pražského hotelu Barceló se sešli specialisté z řad techniků, obchodníků a řídících pracovníků firem, které se zabývají virtualizací.

Seminář Virtualizace bez hranic pojal prezentace vzorových případů, ukázky přínosů pro zákazníka na konkrétních případových studiích a výstavu několika výrobců. Distributor se snažil akci koncipovat tak, aby otevřela diskuzi o nových možnostech v oblasti virtualizace.

Účastníci setkání měli následně prostor pro neformální sdílení dojmů a názorů a komunikaci s dodavateli a dalšími partnery.

Akce Azlan-V mne překvapila rozsahem i formou. Již dříve jsem věděl, že Tech Data prodává software a hardware, ale že dokáže prostřednictvím divize Azlan pomoci též s řešením celých virtualizačních projektů - od návrhu fyzické infrastruktury až po licenční optimalizaci - to je pro mne, jako obchodního manažera společnosti zaměřené na virtualizaci, velmi cenná informace,“ dodal ve zprávě k akci Pavel Grossmann, obchodní manažer společnosti Soledpro.

V dotaznících, které nakonec (partneři, pozn. red.) vyplňovali, zaznívaly názory, že celý program mohl být ještě delší a konkrétnější. Snažili jsme se vysvětlit, jak po technické stránce řešit virtualizaci, nastínit, kde získat pomoc a jaké nové oblasti mohou obchodníci zahrnout do nabídky služeb,“ uvedl v tiskovém oznámení Jaroslav Salva, ředitel českého Azlanu.

Součástí akce bylo také slosování soutěže Hyper-V Game o notebook a další hodnotné ceny od společnosti Microsoft. Hlavními partnery setkání byly dále společnosti APC, Cisco, HP a IBM.

Zdroj: Tech Data DistributionKomentáře