Avnet zakládá divizi pro technologickou podporu partnerů

Avnet, distributor IT a služeb s přidanou hodnotou, otevírá divizi Technologické služby. Jaký je záměr nové divize a kdo ji povede?Avnet zakládá divizi pro technologickou podporu partnerůSpolečnost Avnet v oznámení uvedla, že „divize Technologické služby bude usilovat zejména o prohloubení kvality i rozsahu stávající podpory, na kterou jsou obchodní partneři ze strany Avnetu zvyklí.“ O vedení skupiny se bude starat Petr Klabeneš, business unit manager divize.

„Divize nabídne zejména technologické konzultace, produktové prezentace, návrh architektury pro zákaznická řešení a subdodávku konzultačních služeb pro partnerské implementace,“ doplnil ChannelWorldu Petr Klabeneš.

Nová divize bude podporovat partnery všech divizí z distribučního portfolia Avnet s cílem vylepšit jejich postavení a konkurenceschopnost na trhu IT v oblasti hardwarových i softwarových produktů. Přehled značek v autorizované distribuci naleznete v katalogu distributorů (nejprve se přihlaste).

Dalšími členy jsou techničtí specialisté z dalších divizí Avnetu. Veškeré kontakty na konzultanty a specialisty naleznete přímo na webu společnosti Avnet.

Zdroj: ChannelWorld, AvnetKomentáře