Avnet TS získal v Evropě certifikaci IBM Cloud Builders

Společnost Avnet Technology Solutions, distributor informačních technologií a služeb, získala certifikát IBM Cloud Builders pro poskytování cloudových řešení postavených na hardwaru a softwaru IBM.

Avnet TS získal v Evropě certifikaci IBM Cloud BuildersAvnet TS získal získal v Evropě certifikaci IBM Cloud Builders Avnet TS je díky nové certifikaci oprávněn ve všech evropských zemích, kde má zastoupení, stavět cloudová řešení na hardwaru a softwaru IBM.

Kromě základních kritérií, jakými jsou výnosy společnosti a pozitivní zákaznické reference, splnila společnost Avnet zejména rozsáhlé kvalifikační a certifikační požadavky pro cloud computing,“ uvedla v oznámení tisku Silvia Massetti, Partner organization cloud leader v IBM Europe. Avnet dále musel prokázat odpovídající profesní a technickou kvalifikaci v oblasti distribuce softwaru a hardwaru IBM.

Účelem certifikace IBM Cloud Builders je také podpořit proaktivní přístup Avnetu ke vzdělávání v oblasti cloud computingu i jeho schopnost budovat komplexní řešení založená na cloud technologiích IBM a referenční architektuře datových center, dodala Masseti.

Divizi IBM ve společnosti Avnet vede Martin Janeček. Distributor organizuje v rámci projektu CloudReady sérii workshopů, školení a poskytuje sadu podpůrných materiálů, které mají obchodním partnerům pomoci s návrhem nejvhodnějších cloudových řešení.

Partneři tak mohou získat odborné znalosti a dovednosti potřebné pro rychlé vybudování a růst podnikání v oblasti cloud computingu prostřednictvím programů, služeb a cílených nabídek.

Zdroj: Avnet, ChannelWorld

Úvodní foto: © pressmast

Komentáře