Avnet rozšiřuje nabídku o vzdělávací služby HP

Divize HP společnosti Avnet, distributora informačních technologií a služeb s přidanou hodnotou, rozšířila své portfolio o produkt Total Education Carepack – Training Pack. Co balíček obsahuje a jak jej nakoupit?Avnet rozšiřuje nabídku o vzdělávací služby HPTotal Education Carepack – Training Pack (dále jen TP) představuje komplexní vzdělávací služby v jednom balíčku. Funguje na principu nákupu určitého počtu jednotek, tzv. JTP.

Zákazník tedy nenakupuje konkrétní školení, ale určitý počet jednotek (JTP), které následně využívá k úhradě jím zvolených kurzů. TP je uplatnitelný na všechna školení a služby z katalogu Vzdělávacího centra HP.

Mezi výhody TP patří podle společnosti Avnet možnost operativního plánování školení bez nutnosti znát předem jména studentů či skladbu školení. Administrativu zjednodušuje jednorázový schvalovací proces a platba. Dalši výhodou je i jednoduché stanovení rozpočtu na vzdělávání a jeho ochrana před rozpočtovými škrty organizace.

Manažerem divize HP je v Avnetu Jan Rosenbaum, kontakty na něj naleznete ve vyhledávači distributorů (nejprve se přihlaste).

Zdroj: AvnetKomentáře