„ATC Žiju si“ jde do finále. Distributor vyhlásil akci na sběr AT Centů

Distributor AT Computers připomíná blížící se termín pro výběr bodů z věrnostního programu „ATC Žiju si“ a do konce měsíce nabízí za nákupy jejich zdvojnásobení. Jak program funguje a kdy odstartuje jeho další ročník?„ATC Žiju si“ jde do finále. Dlouhodobý věrnostní program pro partnery nakupující u společnosti AT Computers se blíží ke konci letošního ročníku. Sběr bodu za nákupy bude ukončen 30. 6. a odměny je možné vybírat do 16. 7. 2010. A pozor, následující den bude konto vynulováno!

Body v podobě AT Centů se vám automaticky přičtou na vaše virtuální AT Konto v okamžiku zúčtování prodejní faktury u AT Computers. Podmínkou je pouze uvedení čísla webové registrace (u objednávek prostřednictvím B2B e-shopu ATC Business Link je doplněno automaticky, u ostatních forem objednávek musíte své číslo znát a uvést). Za nasbírané AT Centy si můžete v průběhu konání daného ročníku vybrat jakékoliv produkty z nabídky AT Computers nebo odměny z katalogu cen.

Na poslední týden konání programu distributor vyhlásil akci, kdy za nákupy prostřednictvím webu získáte dvojnásobný počet AT Centů. Jedinou podmínkou je nákup zboží v minimální hodnotě 10 tisíc korun.

Nový ročník věrnostního programu odstartuje hned 1. 7. 2010. Podrobné podmínky programu i přehled katalogových cen naleznete v aplikaci BusinessLink na www.atcomp.cz.

Zdroj: AT Computers, ChannelWorldKomentáře