ATC RoadShow se přesouvá na Slovensko

AT Computers, dvojka v české a slovenské IT distribuci, ukončila sérii setkání s partnery v českých městech. Kam RoadShow zavítaly a kolik parterů je navštívilo? Tým ATC pokračuje dále na Slovensko. Kdy a kde se můžete připojit?AT Computers pojal letošní RoadShow jako narozeninovou oslavu všech zúčastněnýchSedm termínů, sedm měst a téměř 350 proškolených hostů - takový byl čtvrtý ročník ATC RoadShow.

Letošní série setkání byla zahájena 28. 4. v brněnském hotelu Myslivna a skončila přesně o měsíc později v Park Hotelu v Plzni. Kromě těchto dvou měst měla ATC RoadShow zastávku i v Praze, Ostravě, Pardubicích, Olomouci a Liberci. Bezmála 350 návštěvníků akce mělo možnost v těchto městech shlédnout prezentace dvou desítek výrobců z oboru IT, mezi nimiž nechyběly značky jako např. Asus, HP, Intel, Kerio, Microsoft či Toshiba. Kromě zajímavých prezentací byla pro resellery připravena i výstava s desítkami produktů.

Doprovodný program ATC RoadShow se nesl v duchu detektivní hry, kdy hosté na základě postupně získávaných informací odhalovali fiktivní zločin. Kromě výhry v soutěži si mohli návštěvníci rovněž koupit atraktivní dárky prostřednictvím speciálních peněz, které získávali za aktivitu při jednotlivých prezentacích. Pozornost jednotlivých posluchačů bylo díky tomu možné označit za velmi nadstandardní.

Reportáž z pražské zastávky si můžete přečíst zde. IDG TV tam pro vás také natočila video. Atmosféru akce, ale i seznámení s aktuální nabídkou od zástupců výrobců Symantec a TomTom, můžete zhlédnout tady.

„Rád bych poděkoval všem organizátorům a přednášejícím za uspořádání sice dle mého názoru náročné, ale za to velmi efektivní roadshow.Všem resellerům potom děkuji za účast a těším se, že se znovu setkáme již během příštího jubilejního ročníku," poděkoval na všem zúčastněným prostřednictvím tiskové zprávy Martin Wanke, marketingový ředitel společnosti AT Computers.

RoadShow ale nekončí. Příležitost navštívit přednášky výrobců a seznámit se s novinkami u distributora mají také slovenští reselleři. Tým ATC pokračuje 9. 6. do Košic, den na to navštíví, Tále a 11. 6. zakončí šňůru v Bratislavě.Komentáře