AT Computers zorganizuje „Váš den“

Rádi byste proškolili své zákazníky v oblasti síťových řešení, storage nebo licencování? Naplánujte si, který den to chcete udělat. Kompletní organizaci včetně vybavení prostor a přednášek na sebe vezme distributor AT Computers. Jaké jsou podmínky?Vzdělávejte své zákazníky, aby věděli, co i vás mohou nakoupit. ATC zorganizuje školení za vásPokud dokážete oslovit nejméně 30 vašich zákazníků a svolat je na jednodenní školení ve vašem okolí, udělejte to, nemusí vás to stát ani korunu. Distributor AT Computers pro vás zorganizuje školení na klíč.

 „Reseller má za úkol jen zajistit 30 lidí na jednom místě a zaplatit případný catering, vše ostatní zajišťujeme a platíme my," potvrdil ChannelWorldu podmínky Martin Wanke, marketingový ředitel AT Computers.

Rovněž téma akce si můžete zvolit sami. „Za námi jsou již úspěšné dny s Ciscem, školení serverových produktů HP nebo den s licencováním produktů Microsoft," uvedl příklady Martin Wanke. Váš den můžete ale orientovat například na aktuální trendy v IT i další témata, na kterých se domluvíte se zástupci distributora.

Nabídka je určena pro všechny prodejce a pozvat můžete kohokoliv ze svých zákazníků. V AT Computers si nejprve domluvíte datum a vyberete místo akce (to vám případně zajistí distributor).

Pak už pouze rozešlete pozvánky, které vám v AT Computers připraví a můžete se přijít podívat na své školení. „Zajistíme techniku, výstavku, prezentaci, přijedeme a zákazníky odškolíme," popsal další postup Martin Wanke.

Nabídka je platná do června 2009. Jedná se ale o pilotní projekt a je možné, že bude prodloužen.Komentáře