AT Computers subdistributorem značky XtremeMac

AT Computers, český IT distributor a výrobce počítačů, rozšířil své portfolio Apple příslušenství o produkty XtremeMac.AT Computers subdistributorem značky XtremeMacAT Computers jako autorizovaný distributor značky Apple subdistribučně rozšířil svou nabídku o příslušenství a doplňky těchto produktů od americké značky XtremeMac.

Jediným autorizovaným distributorem této značky v České republice a na Slovensku je Designbag.

Pro produkty XtremeMac jsou typické čisté linie, originální a zajímavý vzhled a intuitivní funkcionalita, uvedlo ATC ve svém prohlášení.

Naše spolupráce se značkou Apple funguje výborně, proto jsme rádi, že můžeme k produktům nabízet i nejširší portfolio příslušenství. Apple je fenoménem – nejde jen o inovace a špičkovou technologii, ale i o výjimečný design a jedinečné řešení. Produkty značky XtremeMac všechny milovníky značky určitě potěší,“ podpořil novou značku v portfoliu Martin Wanke, marketingový ředitel AT Computers, v tiskovém oznámení.

Produktovou manažerkou značky v AT Computers je Monika Svobodová. Kontakty na ní naleznete ve vyhledávači distributorů (nejprve se přihlašte).

AT Computers kromě XtremeMac nabízí k produktům Apple také portfolia značek iLuv, Belkin, Logitech, Built, Iomega nebo Trust.

Zdroj: AT Computers, ChannelWorldKomentáře