AT Computers SK RoadShow za námi

AT Computers, dvojka v broadline distribuci v regionu Česko a Slovensko, ukončila přednáškovou šňůru po slovenských městech. Kolik prodejců setkání s distributorem navštívilo a jaký je čekal program?Novinky v portfoliu výrobců přilákaly na setkání v každém ze tří měst desítky prodejcůAT Computers SK RoadShow proběhla ve třech slovenských městech během tří dnů od 9. do 11. 6. 2009. Během intenzivní šňůry bylo proškoleno přes 220 resellerů. Ti měli kromě jiného možnost zúčastnit se prezentací a workshopů 13 výrobců z oboru IT, mezi kterými nechyběli například Asus, Belkin, Benq, LG, TomTom či Toshiba.

Pro všechny hosty připravil distributor bohatý doprovodný program. Ten letošní se nesl v duchu detektivní hry, během níž účastníci na základě postupně získávaných informací odhalovali fiktivní vraždu. Nadstandardní pozornost posluchačů během celého programu potom zaručovaly speciální peníze rozdávané za aktivitu. Nejaktivnější návštěvníci je posléze mohli utratit za řadu atraktivních dárků.

ATC RoadShow nabídla bohatou tombolu pro účastníky také na Slovensku„Rád bych poděkoval všem organizátorům a přednášejícím za uspořádání letošního ročníku AT Computers SK Roadshow. Všem resellerům potom děkuji za jejich účast a těším se, že se znovu setkáme již během příštího ročníku," poděkoval na závěr akce a také prostřednictvím tiskové zprávy všem zúčastněným Martin Wanke, marketingový ředitel společnosti AT Computers.

Reportáž z české RoadShow distributora si můžete přečíst zde. Atmosféru akce a rozhovory s výrobci jsme ve spolupráci s IDG TV natočili také na video. Shlédnout ho můžete tady.Komentáře