AT Computers proškolila 600 prodejců. Roadshow pokračuje

Podle zprávy firmy AT Computers, IT distributora roku 2009, navštívilo zimní setkání partnerů distributora 850 českých a slovenských ICT odborníků. Aktuálně po českých a slovenských městech pokračují školení sítě Premio a dalších prodejců.ATC partnerská setkání letos proběhla v "božském" stylu.Zimních setkání distribučních kanálů AT Computers se zúčastnilo na 153 dodavatelů a téměř 600 prodejců ICT. Společně s obchodníky a produktovými manažery AT Computers si mohli vyslechnout desítky přednášek ušitých na míru pro daný prodejní kanál a zúčastnit se řady workshopů.

Stalo se již tradicí, že partnerská setkání tohoto předního českého a slovenského IT distributora probíhají nejen v atraktivních prostředích, ale nesou se vždy i v určitém tematickém duchu. Nejinak tomu bylo i v letošním roce, kdy česká setkání distribučních kanálů AutoCont, Comfor a Triline našla útočiště v hotelu Jezerka, situovaném v krásném prostředí Železných hor. Setkání se slovenskými resellery a vendory pak proběhla v neméně příjemném prostředí hotelu Sitno, obklopeném Štiavnickými vrchy,“ shrnul distributor průběh oznámení v tiskové zprávě.

Mezi prezentujícími se objevili firmy Acer, Adobe, AirLive, APC, Asus, AVG, BenQ, Canon, Cisco, Citrix, Dell, D-Link, Epson, Genius, HP, IBM, iiyama, Intel, Kerio, Lexmark, Konica-Minolta, Lenovo, LG, Logitech, Microsoft, NEC, Netgear, OKI, Samsung, Sony, Symantec, TomTom, Toshiba, VMWare nebo Xerox.

Akce měly tentokráte podtitul Boží setkání a tak i celý program, včetně oděvu přítomných a božsky nabité večerní show. Podívejte se na naši reportáž z partnerského setkání sítě Comfor.

ATC RoadShow pokračuje

„Všechny na setkáních přítomné resellery, ale právě i ty, kteří z jakéhokoliv důvodu do hotelu Jezerka nedorazili, bych rád pozval také na právě probíhající ATC Roadshow. Po Praze a Pardubicích ještě postupně proběhne v Brně, Ostravě, Plzni a Liberci. Na Slovensku pak v Košicích, Žilině a Bratislavě,“ uvedl v oznámení Martin Wanke, marketingový ředitel AT Computers.

Přehled novinek z roadshow si můžete přečíst v naší reportáži z Prahy, kterou jsme dnes doplnili o poznámky z Pardubické zastávky. Zájemci o osobní návštěvu mají na výběr tyto termíny:

Dnes je na řadě Ostrava (13. 5. hotel Clarion), příští týden Plzeň (18. 5. kongresové centrum Parkhotel) a Liberec (19. 5. hotel Zlatý Lev). Roadshow zavítá i do třech slovenských měst, 8. 6. navštíví Košice, 9. 6. Žilinu a 10. 6. Bratislavu.

Roadshow startuje ve všech městech ve stejnou dobu, v 9 hodin ráno, a končí přibližně o půl páté závěrečnou tombolou.  Podrobný program akce najdete ZDE. Pokud se chcete roadshow účastnit, využijte registrační formulář na stránkách ATcomp a vyberte si nejvhodnější město a termín.

 

Zdroj: AT Computers, ChannelWorldKomentáře