AT Computers příští týden odstartuje roadshow

AT Computers, IT distributor roku 2009, příští týden odstartuje svou roadshow po devíti městech v ČR a SR. Prodejcům na ní představí novinky z nabídky výrobců i služby v distribuci. Která zastávka vám bude nejbíže?IT Distributor roku 2009, společnost AT Computers každý rok navštíví se svou roadshow několik velkých českých i slovenských městS letošní pátou roadshow ATC navštíví celkem 6 velkých měst v České republice. Jako první je na řadě Praha, kde ATC představí novinky 4. 5. v hotelu Top.

Následují Pardubice (5. 5. hotel Zlatá Štika), Brno (12. 5. hotel Myslivna), Ostrava (13. 5. hotel Clarion), Plzeň (18. 5. kongresové centrum Parkhotel) a Liberec (19. 5. hotel Zlatý Lev).

Roadshow na Slovensku

Roadshow zavítá i do třech slovenských měst, 8. 6. navštíví Košice, 9. 6. Žilinu a 10. 6. Bratislavu. Program letošního setkání je velmi bohatý a novinky představí zástupci celkem 16 firem. Konkrétně půjde o Acer, Acronis, Asus, D-Link, Dicotu, Epson, iiyamu, Kerio, Konicu Minoltu, Lexmark, Microsoft, Samsung, TomTom, Toshibu, Sony Vaio a Western Digital.

Roadshow startuje ve všech městech ve stejnou dobu, v 9 hodin ráno, a končí přibližně o půl páté závěrečnou tombolou.  Podrobný program akce najdete ZDE. Pokud se chcete roadshow účastnit, využijte registrační formulář na stránkách ATcomp a vyberte si nejvhodnější město a termín.Komentáře