AT Computers představila nový konfigurátor pro spotřební materiál

Firma AT Computers, IT distributor roku 2009, začlenila do svého e-shopu konfigurátor spotřebního materiálu. Distributor zároveň oznámil plány na další rozšíření funkcí svého e-shopu.Nový konfgurátor umožňuje vyhledávání vhodných náplní do tiskáren a baterií do fotoaparátů.E-shop pro resellery ATC BusinessLink, který najdete na stránkách www.atcomp.cz zařadil mezi nástroje pro snazší nákup konfigurátor spotřebního materiálu. Můžete v něm vyhledat nejvhodnější spotřební materiál do tiskárny či baterii do fotoaparátu.

Náš e-shop už poněkolikáté ocenili reselleři jako nejlepší mezi weby českých a slovenských distributorů a to nás zavazuje, abychom ho neustále zdokonalovali a přinášeli nové a nové služby, které jim usnadní vyhledávání a nákupy u nás. Proto jsme do našeho e-shopu začlenili již devátý konfigurátor,“ uvedl v tiskovém oznámení Martin Harazim, ředitel nákupu AT Computers.

Aktuálně v ATC BusinessLinku fungují konfigurátory pro PC Triline, HP desktopy, notebooky a servery, produkty Dellu, Microsoft Open License Program, software a paměti Kingston. Do dvou týdnů chce distributor spustit také konfigurátor, který pomůže s vyhledáváním vhodných baterií pro notebooky.

Zdroj: AT Computers, ChannelWorldKomentáře