AT Computers odstartovala RoadShow

AT Computers, česká dvojka v distribuci IT, sezvala prodejní partnery na prezentace dvou desítek výrobců a zajímavý doprovodný program v Praze a Brně. Distributor představil novinky ve svém portfoliu a plány známých značek na tento rok.Martin Wanke, marketingový ředitel AT Computers, pojal RoadShow vtipně jako narozeninovou párty všech zúčastněnýchČtvrtý ročník ATC Roadshow byl zahájen v brněnském hotelu Myslivna a pražském Hotelu Čechie 28. a 29. 4. 2009. Na účastníky čekaly expozice a semináře významných světových výrobců IT, mezi kterými nechyběly firmy jako Asus, HP, iiyama, Toshiba nebo nejnovější přírůstky v portfoliu AT Computers, značky TomTom a Lexmark.

Zástupci TomTomu seznámili prodejce s nejnovější řadou svých navigací pro letní sezónu, o které jsme vás již dříve informovali na ChannelWorldu. Martin Stočes, channel manažer společnosti Lexmark, zase kromě nových modelů tiskáren a multifunkcí představil nový partnerský program, který nově rozděluje partnery do tří skupin s různými prodejními benefity.

Martin Wanke, marketingový ředitel AT Computers, se zaměřil na novinky, které partnerům usnadňují spolupráci s distributorem. Vyzdvihl proto zejména změny v B2B e-shopu BusinessLink, kde nyní můžete sledovat podrobné statistiky svých nákupů a výrazné zefektivnění mailingů. Ty jsou nyní integrovány do jednoho přehledného e-mailu denně.

Jednodenní program RoadShow ATC byl zpestřen soutěží, ve které reselleři na základě postupně získávaných indicií odhalovali fiktivní zločin. Za soutěž, ale i odpovědi a aktivitu na seminářích účastníci získávali peníze, za které si mohli vybrat dárky z bohatého obchodu, který pro ně AT Computers připravila.

ATC Roadshow se podobně jako další akce AT Computers nese v duchu narozeninové oslavy všech zúčastněných. Během minulého ročníku se na ATC Roadshow sešlo přes šest stovek resellerů v deseti městech České a Slovenské republiky. Podobnou návštěvnost lze očekávat i letos. Roadshow bude pokračovat v květnu v Ostravě a Pardubicích.

Podrobný přehled zastávek akcí AT Computers včetně dalších zastávek RoadShow v České republice i na Slovensku najdete zde. Z akce pro vás tento týden připravujeme ve spolupráci s IDG TV také video. Sledujte ChannelWorld.Komentáře