Asus autorizoval SWS pro distribuci většiny portfolia

Broadline distributor SWS uzavřel v České republice distribuční kontrakt se společnosti Asus na kompletní portfolio kromě komponent.

Asus autorizoval SWS pro distribuci většiny portfoliaSWS uzavřela kontrakt s AsusemOd srpna je SWS autorizovaným distributorem notebooků, netbooků, EEE padu a veškerého příslušenství Asus. ChannelWorldu to potvrdili Ondřej Třetina z Asusu i produktový manažer značky v SWS Roman Kalivoda.

SWS vede celé portfolio  Asusu včetně LCD a komponent. U těch však zůstává nadále VIP partnerem. Prodejci i tak mohou objednat všechny produkty Asus u SWS.

Jako autorizovaný distributor může SWS nabídnout lepší ceny, zapojení do bonusových programů pro vybrané Asus dealery i speciální modely pro vybrané partnery.

O Asus se postarají dva PM

O značku se v SWS aktuálně starají dva produktoví manažeři Roman Kalivoda a Pavel Gargulák. Asistuje jim pak Lukáš Tomšů, který zatím objednává a pomáhá s dotazy od zákazníků. Od příštího týdne se můžete obracet na první dva uvedene produktové manažery.

Roman Kalivoda bude mít na starost promo akce, vedení týmu a rozvoj byznysu. Pavel Gargulák se bude starat o objednávky, zavádění produktů atd. Kontakty na ně naleznete ve vyhledávači distributorů (nejprve se prosím přihlaste).

Do srpna distribuci autorizovaně zajišťovaly pouze společnosti AT Computers a eD system Czech, na Slovensku pak Agem Computers a eD system Slovakia.

Zdroj: ChannelWorldKomentáře