Asbis SK získal do distribuce bezpečnostní řešení Check Point a SafeNet

Distributor s přidanou hodnotou Asbis SK se stala od 1. 6. 2011 autorizovaným distributorem bezpečnostních řešení SafeNet a od 15. 6. 2011 získala do distribuce také produkty Check Point.

Asbis SK získal do distribuce bezpečnostní řešení Check Point a SafeNetAsbis SK získal do distribuce Security řešení Check Point a SafeNetSafeNet uzavřel distribuční kontrakt se společnosti Asbis SK s cílem zabezpečit další expanzi v tomto regionu a poskytnout vyšší stupeň služeb a podporu obchodním partnerům.

Safenet působí v oblasti softwarové bezpečnosti a ochrany dat. Portfolio Asbisu SK obsáhne kompletní nabídku ochrany dat včetně databázové a aplikační ochrany, šifrování disků a souborů, centralizované správy, síťové a WAN ochrany, ochrany obsahu a dvojfaktorové autentifikace produktového rozsahu na zabezpečení citlivých dat.

Produkty SafeNet zahrnují řešení pro šifrování dat, ochranu komunikačních toků, duševního vlastnictví a digitální podpisy. Asbis bude k produktům SafeNet dodávat expertízy, předprodejní a poprodejní a technickou podporu, školení a regionální marketingové programy.

Druhý do bezpečnostní party

Asbis do svého portfolia získal také řešení pro zabezpečení přístupu na internet Check Point, které je známe především pro aplikační firewall se softwarovými blady a kompletní zabezpečení 3D Security.

Partnerství s Check Pointem je logickým vyústěním snahy o zkompletování portfolia s maximálním pokrytím trhu IT a zároveň zaměřením se na špičkové technologie v jednotlivých oblastech IT,“ uvedl v tiskovém oznámení Andrej Buchamer, ředitel prodeje ve společnosti Asbis SK.

Od spolupráce s Asbisem si slibujeme lepší pokrytí trhu našimi produkty a zároveň vyšší přidanou hodnotu pro naše partnery a zákazníky. Věřím, že spolupráce bude prospěšná pro obě strany a spolu dokážeme nabídnout zákazníkům ty nejlepší bezpečnostní řešení v oblasti IT,“ dodal k uzavření kontraktu Peter Vrábel, sales manager ve společnosti Check Point Slovakia.

Produktovým manažerem obou značek v Asbisu je Peter Činčura. Kontakty na něj naleznete ve vyhledávači distributorů (nejprve se přihlaste). Dalšími distributory značky CheckPoint v České republice jsou Arrow ECS, DNS.

Zdroj: Asbis SK, ChannelWorldKomentáře